Jak zarobić na swoim jachcie

Jacht – nie tyle środkiem transportu, ile przedmiot luksusu. Zawierać jej bardzo drogie – hangar, paliwo, amortyzacja części silnika i obudowy – wszystko to wymaga stałych wydatków. Jednak mając własny jacht, można nieźle zarobić.

Jak zarobić na swoim jachcie

Instrukcja

1
Jeśli stałeś się szczęśliwym posiadaczem własnego jachtu i chcesz na niej zarabiać, to najprostsze, co można zrobić, to zorganizować na niej krótkie wycieczki po rzece. Bilet normalny na rzecznej трамвайчик kosztuje od 100 do 300 zł w różnych miastach. Jacht, oczywiście, nie jest porównywalna z łodzią radzieckich na poziom komfortu, dlatego bilet na niej może być dwa, a nawet trzy razy droższe. Ponadto, można oferować gościom napoje i przekąski.
2
Oddać jacht pod sesji zdjęciowej. Latem morski styl tradycyjnie na szczycie mody i wiele prywatnych fotografów i piśmidła starają się wykonać kolekcji ubrań i biżuterii właśnie w takiej atmosferze. Jeśli twój jacht pozwala pomieścić i modeli i fotografów z wyposażeniem – to może być doskonałą okazją do zarobku.
3
Jeśli twój jacht jest wystarczająco pojemna, oddać ją pod wesela, imprezy firmowe i inne uroczystości. Obchodzić święta na wodzie stało się bardzo popularne w ostatnim czasie. Można zebrać własny zespół pracowników – kucharzy, pracujących na wyjeździe, kelnerów, fotografów. Nie zapomnij o bezpieczeństwie i wynajem w drużynie przynajmniej jednego ratownika.
4
Nauczajcie ludzi zarządzania jachtem. Wielu z nich chce opanować sztukę chodzenia pod żaglami, jednak zdobyć własnym jachtem na nią nie stać, a i tak nie wiadomo – tak czy to zastanawiam się, czy będzie ich inwestycje opłacalne. Możesz poświęcić się w zawiłości sterowania statkiem, opowiedzieć o plusach i minusach моряцкой życia z wysokości własnego doświadczenia.
5
Jeśli jesteś zapalonym wędkarzy. organizowanie na jachcie wyjazdy na ryby. Łącz ze sobą różne rodzaje przynęt, mówcie jak prawidłowo łowić, trzymać i wywalić.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.