Jak zarejestrować domenę pl

Każdy tworzony domena podczas rejestracji otrzymuje unikalną nazwę, która wcześniej nigdzie nie powtórzyło. Należy zauważyć, że bezpłatnej procedury rejestracji nie, za zamówienie domeny trzeba będzie zapłacić.

Jak zarejestrować domenę pl

Instrukcja

1
Przed rejestracją domeny wymyślić mu imię. Postaraj się, aby było proste, krótkie, łatwe do zapamiętania i nieciężkim do wymowy, piękne. Ponadto, tworzone nazwa musi być unikatowa, ponieważ nie będzie w stanie zrobić domenę z takim, które już gdzieś się pojawiało. Nazwa domeny musi również w miarę możliwości odzwierciedlać treść strony, jego tematykę lub nazwę firmy.
2
Nie zapomnij o inny bardzo ważny aspekt: nie używać podczas tworzenia nazwy takie słowa, które są sprzeczne z interesem publicznym lub dobrymi obyczajami (np. obrażają ludzką godność, religię, itp.). Należy zwrócić uwagę na to, czy nie korzystasz już wymyślone imię jak czyjś znak towarowy.
3
Następnie należy wybrać nazwę strony internetowej w strefie. PL. Po prostu na liście domen stref zaznacz pole wyboru obok tej, która ci jest potrzebna. Nie zapomnij nacisnąć przycisk „Sprawdź”.
4
Przed zakończeniem procedury rejestracji będziesz musiał zapłacić kwotę. Do tego można korzystać na wiele sposobów: na przykład, przelać pieniądze za pośrednictwem systemu płatności Payu.Pieniądze (przy czym bez prowizji), przez Sbierbank lub WebMoney (ale tylko przy pomocy рублевого portfela). Jednak aby dokonać wpłaty przez ostatni serwis, trzeba będzie zainstalować na komputerze specjalny program WebMoney Keeper Classic. Ponadto, dla płatności dostępne są również karty Visa, Diners Club lub EuroCard/MasterCard.
Należy zwrócić uwagę
Pierwszy oficjalny rejestrator domen w strefie. PL – to hosting provider http://www.reg.ru/. Oprócz tej, firma jest również upoważniona rejestrować nazwy domen federacji rosyjskiej, org, com, net, biz. Należy zwrócić uwagę, że ten operator działa nie tylko w Rosji, ale i za granicą.

Porada
Użycie domeny za darmo można tylko w trakcie okresu próbnego. Nawiasem mówiąc, jego dostarczają daleko nie wszystkie firmy. Po jego zakończeniu będziesz musiał zapłacić określoną kwotę i przedłużyć umowę lub zrezygnować z usług serwisu.

logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *