Jak utworzyć domenę .federacji rosyjskiej

Domena nazywa się część przestrzeni hierarchicznych nazw internetowych, drobne naprawy zestaw serwerów DNS (systemu nazw domen), a także centralnie администрируемая. Każda domena dostaje unikalną nazwę, na przykład:, strona internetowa.federacji rosyjskiej.

Jak utworzyć domenę .federacji rosyjskiej

Instrukcja

1
Warto zauważyć, że rejestracja domeny .federacji rosyjskiej jest płatna. Bezpłatne korzystanie z przekazują tylko niektóre firmy, i to tylko na okres próbny. Jak tylko się skończy, trzeba będzie przedłużyć umowę i zapłacić zamontowany wkład. Okres, za który właściciel domeny musi przedłużyć umowę, co do zasady, wynosi 30 dni po zakończeniu bezpłatnego korzystania.
2
Aby zarejestrować się najpierw zdecydować, z nazwą domeny. To musi być jak najkrótszy, znacząco, piękny i wyjątkowy. Ostatni punkt jest szczególnie ważny, ponieważ można utworzyć tylko domena z niespełnionego nazwą. Postaraj się, aby odzwierciedlać nazwę firmy lub treści witryny. Ponadto, nazwa domeny nie powinno być trudne do wymowy, zrób prosty i łatwy do zapamiętania.
3
Należy zwrócić uwagę na to, że należy używać w nazwie słowa, które nie są sprzeczne z zasadami moralności lub interesu publicznego (czyli obraźliwe poglądy religijne, godność, nawołujących do konfliktów, i tak dalej). Tak samo trzeba sprawdzić, czy nie korzystasz już wybraną przez ciebie nazwę jako znak towarowy.
4
W następnym kroku rejestracji wybierz nazwę strony internetowej w obszarze federacji ROSYJSKIEJ. Przy tym nie zapomnij, że obok żądanej domeny strefy należy zaznaczyć, a następnie kliknąć przycisk „Sprawdź”.
5
Aby zakończyć procedurę rejestracji, płać przypisaną kwotę. Do tego jest kilka sposobów. Możesz wpłacić pieniądze przez Sbierbank, system Yandex.Pieniądze (bez prowizji) lub rublowy portfela WebMoney. Przy okazji, do użytku ostatniego serwisu na komputerze należy zainstalować program „WebMoney Keeper Classic”. Płatność za usługę bez prowizji można również za pomocą kart EuroCard/MasterCard, Visa i Diners Club.
Porada
Jeden z największych dostawców usług hostingowych, który stał się pierwszym oficjalnym rejestratorem domen w strefie .federacji rosyjskiej, – http://www.reg.ru/. Ponadto, firma ta jest upoważniona również rejestrować domeny com, biz, org i net. Przy czym dostawca działa nie tylko w polsce, ale i za granicą.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.