Jak zarabiać w sieci

Freelancerów staje się coraz bardziej: Internet otwiera nowe możliwości zarobku. Jeśli przed wolnymi strzelcami byli głównie przedstawiciele tylko niektórych zawodów, – dziennikarzy, copywriterów, itp., to teraz sieć oferuje możliwość zarabiania w domu ludzie praktycznie każdego zawodu i kwalifikacji. Jakie są sposoby zarabiania w sieci?

Jak zarabiać w sieci

Instrukcja

1
Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „giełdy freelancerów”, aby zobaczyć co najmniej 3-4 zabaw dla tych, którzy pracują zdalnie. To www.weblancer.net, www.freelance.ru i inne. Na każdej z nich można znaleźć oferty praktycznie dla każdego pracownika. Więc jeśli planujesz pracować zdalnie w sieci, to nie spiesz się opanować SEO-copywriting czy coś takiego: możliwe, że znajdziesz sobie pracę w zawodzie. Na przykład, na www.freelance.ru każdego dnia pojawiają się oferty dla prawników, marketingu, programistów logo i marek.
2
Sama technologia pracy w sieci jest prosta: jesteś откликаетесь na заинтересовавшее ciebie ofertę, a w przypadku, jeśli twoje cv (portfolio) organizuje klienta, użytkownik kontaktuje się z nim poprzez e-mail lub GG i zależne jest od umowy o cenie, terminie, przedpłaty. Jak zwykle dobry klient zawsze zgadzam się jest wpłata zaliczki – 50%. Pieniądze są przelewane na konto bankowe lub poprzez system Webmoney, ЯндексДеньги i im podobne. Wykonujesz pracę, przesyła ją do klienta i bezpłatne resztę. Aby mieć pewność, że cię nie oszukają, najlepiej wysłać klientowi najpierw część pracy, więc upewnić się, że można się jej skutecznie, potem zobacz drugą część pieniędzy i wysłać resztę. Koniecznie przeczytaj opinie o klientach – w sieci nie mniej oszustw, niż wszędzie.
3
Jeśli z tych czy innych powodów nie chcesz pracować w swoim zawodzie lub jeszcze takiej nie masz, to można pomyśleć o pracy dla początkujących. Początkujący, którzy potrafią dobrze pisać, z łatwością przyswajają copywriting (pisanie tekstów) i przepisanie (referowanie tekstów własnymi słowami). Praca ta prosta i dość oszczędny, jednak konkurencja na rynku pracy z tekstem wielka, i na wysoką opłatę swojej pracy nie ma co liczyć, zwłaszcza, najpierw.
4
Ci, którzy posiadają władający różnymi językami, mogą wykonywać tłumaczenia. Jeśli masz dyplom tłumacza lub jeśli studiował w uniwersytecie lingwistycznym, można spróbować skontaktować się z biurem tłumaczeń. Ci, którzy znają język na poziomie średnio zaawansowanym i jest w stanie tłumaczyć proste teksty, najlepiej jest skontaktować się z prywatnym klientom, którzy wymagają tłumaczenia średniej jakości. Odpowiednio kosztują mniej.
5
Korepetycje mogą prowadzić lekcje przez Skype ’ a. To jest teraz dość popularny, zwłaszcza u tych, którzy uczą się języków obcych. Znaleźć klientów można na stronach internetowych dla nauczycieli i wszystkie na tych samych giełdach freelancerów.
6
Można zarobić w sieci prowadzeniem komercyjnego bloga lub раскруткой forum. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć blog i reklamować w nim określony produkt lub usługę. Lub obsługiwać rozmowy na forach, gdzie również będzie się reklamować taki produkt lub usługa.
7
Niektórzy zarabiają na portalach społecznościowych. Zazwyczaj ma na myśli tworzenie i promocja grup, odpowiedzi na pytania uczestników tych grup. Grupy tworzone są również do reklamy produktów lub usług.
8
Nadal wiele w sieci pracy dla programistów stron internetowych i web-designerów. Ludzi, oferujących te usługi, zbyt wiele, jednak deweloper lub web-projektant z dobrym portfolio łatwo może znaleźć klienta.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.