Jak zapuścić paznokcie za miesiąc

Jeśli chcesz wzmocnić swoje paznokcie, przyspieszyć ich wzrost i zrobić płytkę silny i zdrowy, to należy zapewnić im wyżywienie wewnątrz i na zewnątrz. Poprzez opiekę codziennym, jesteś w stanie zapuścić paznokcie tylko za jeden miesiąc.

Jak zapuścić paznokcie za miesiąc

Trzeba

  • – sól morska;
  • – jod;
  • – gliceryna;
  • – olej roślinny;
  • – czerwony pieprz;
  • – krem do rąk;
  • – żółtko.

Instrukcja

1
Zadbaj o paznokcie niezawodną ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych. Zawsze nosić rękawice ochronne podczas mycia naczyń i sprzątania, czyli zawsze, kiedy dłonie stykają się z chemikaliami, doświadczają różnica temperatur itp.
2
Zmień swoje narzędzia do manicure i usuń twarde, ścierne, metalowe pilniki, które расслаивают paznokcie. Kup zestaw do polerowania, szklany lub ceramiczny pilnik, który ma delikatne działanie na płytkę paznokciową.
3
Zrezygnować na miesiąc od kolorowego lakieru i skrzynki paznokcie specjalne wzmocnienie эмульсиями i lakierami. Kup najbardziej odpowiednie narzędzie w kosmetycznym sklepie lub aptece – dla слоящихся, słabych i zniszczonych paznokci istnieją specjalne, wzbogacone w składniki odżywcze, preparaty.
4
Zadbaj o twierdzy swoich paznokci – pić witaminy. Jeśli twoja dieta nie można uznać za zrównoważone, to łatwiej пропить kurs multiwitaminy preparaty, które zapewnią organizmowi wszystkich niezbędnych substancji. Możesz także zwrócić uwagę na suplementy diety, przyjmowanie których jest powołany, aby poprawić stan paznokci i włosów – stężenie jodu, magnezu, wapnia, witamin A, D i E D w nich wyżej.
5
Kilka razy w tygodniu rób wzmacniające łaźni soli – wymieszać sól w ciepłej wodzie, dodać kilka kropli jodu i trzymać w nim palce kilka minut. Następnie osuszyć ręce, obficie posmarować je kremem nawilżającym i załóż rękawiczki – rano twoje paznokcie będą lśnić, a skóra staje się miękka i gładka. Lecznicze kąpiele należy zrobić w przypadku, gdy paznokcie są osłabione – mieszanina gliceryny (5 kropli), oleju (2 łyżki) i jodu (3 krople) można wcierać w płytkę paznokciową.
6
Rób okłady odżywcze, które przyspieszają wzrost paznokci – mieszanka czerwonego pieprzu, wody i kremu do rąk lub skład z wosku pszczelego i gotowanego żółtka jaj. Rozprowadzić środek na każdy paznokieć i przytrzymać około pół godziny, następnie zmyć i wcieraj w płytki paznokcia i skórę wokół nich olejowy roztwór witaminy A i E. Te maski można robić raz w tygodniu.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.