Jak zapiąć bransoletkę

Bransoletka – bardzo modna i stylowa ozdoba, która może dodać uroku każdemu strojowi. Jednak ten dodatek ma jedną małą cechę – załóż go na rękę, jesteś zmuszony męczyć się z zapięciem jedyną wolną ręką, a to jest bardzo niewygodne. Jak być, jeśli w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby pomóc? Trenować w wyboczenie bransoletek samodzielnie, wybierając najbardziej wygodny sposób z kilku dostępnych.

Jak zapiąć bransoletkę

Instrukcja

1
Spróbuj delikatnie wsunąć rękę w już застегнутый bransoletka. Jeśli on swobodnie otacza nadgarstek, elegancko wisi z niego taki odbiór może się udać – wtedy problemów z codziennym uchwytem zamka uda ci się uniknąć. Ale jeśli bransoletka nadaje się z trudem, nie należy próbować wyciągnij go za wszelką cenę – można złamać rzecz.
2
Łatwiej zapiąć задвигающийся zamek. – Twoim zadaniem jest wbić pręt płaski w kształcie prostokąta element i przytrzymaj go, aż usłyszysz kliknięcie. Załóż bransoletkę na lewą rękę, zamieszczając незастегнутую część na wewnętrznej stronie nadgarstka, odwróconą do góry. Środkowy palec prawej ręki przyłóż nieruchomą część-ogranicznik, a kciukiem delikatnie przesuń trzpień zamka, prowadząc go do otwartej części uchwytu. Spróbuj przenieść go razem ze skórą – więc metal nie ześlizguje się. Wkładając pręt, kliknij na niego, aby wszedł w zaczep do oporu. Pociąga zamek, upewniając się, że jest zapięty prawidłowo.
3
Bransoletki w postaci taśmy lub pierścienie, wyposażone w zamek-pętlą, застегиваются tak samo. Zanim założyć go na rękę, wypróbuj zamek, zabezpieczając go kilka razy. Być może, dla wygody pętlę trzeba poszerzyć. Poluzuj ją za pomocą pałeczki lub palce, jeśli metal bransoletki miękki. Nie używać metalowych narzędzi, mogących zarysować zamek. Jeśli zawias jest zbyt wolna, lekko ściśnij ją inaczej bransoletka będzie расстегиваться spontanicznie.
4
Wygodne dostosowanie pętlę, spróbuj bransoletka. Застегивайте go na tylnej ściance запасться. Spróbuj zablokować pętlę, umieszczając ją złączem w górę i przytrzymaj środkowy palec. Pierścień-mocowanie przesuń do pętli i, podnosząc, rzucać się na jej koniec. Można to zrobić inaczej – chwyć pierścień, załóż na niego pętlę. Przy tym sposobie trzymaj ją złączem w dół.
5
Najtrudniejszy wariant – bransoletka-łańcuch z angielskim zapięciem. Gładkie ogniwa ślizgają się po skórze, a zamek wymaga zatwierdzenia natychmiast dwoma palcami. Aby zapiąć taką rzecz, zabezpieczyć wolny brzeg bransoletki taśmą, klejenie go do skóry. Jednym paskiem ustalić sam bransoletka, a drugi pierścień zamku, aby nie смещалось. Palcem wskazującym i kciukiem prawej ręki otwórz gniazdo zamka i zahaczyć im przypięta pierścionek. Upewnij się, że zamek jest zamknięty i wyjąć taśmę. W ten sam sposób bransoletka mocowana jest przy расстегивании.
logo
Article Categories:
Akcesoria i biżuteria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *