Jak zapamiętać login Facebook

Social networking z rozrywki zasobu stały się ważnym komunikatywny mechanizm. Ale dane rejestracyjne są często zapomniane z powodu tego, że ze względów bezpieczeństwa każdy zasób radzi wprowadzić unikalne loginy i hasła, które nie były używane wcześniej. W rezultacie, loginy są często zapomniane. Odzyskać dostęp i przypomnieć login, korzystając z naszych wskazówek.

Jak zapamiętać login Facebook

Trzeba

  • — hasło od konta „Vkontakte”
  • — dostęp do poczty e-mail — dostęp do numeru telefonu, skierowanego tylko do konta

Instrukcja

1
Skorzystaj z procedury odzyskiwania dostępu. Odpowiednia funkcja będzie dostępna po pierwszym nieprawidłowego wprowadzania danych rejestracyjnych. Procedura odzyskiwania loginu jest dostępna w przypadku, gdy użytkownik zachował dostęp do poczty e-mail lub numer telefonu podany podczas rejestracji. Jeżeli nie udało się, przejdź do następnego kroku.
2
Przypomnijcie sobie wszystkie loginy, które użyłeś do rejestracji w innych zasobach. Zazwyczaj użytkownicy wbrew ostrzeżeń, korzystają z 2-3 loginu i hasła do wszystkich serwisów społecznościowych i skrzynek pocztowych. Najczęściej są one do siebie podobne: mają jeden korzeń, są synonimami lub zmodyfikowane za pomocą kombinacji liczb. Według statystyk, najczęściej loginy wymyślanie drobiazgowo na podstawie nazwiska lub nazwy właściciela konta, znaczącego przedmiotu lub zdarzenia ważnego w momencie rejestracji. Tak czysto teoretycznie zapomnianym loginem może okazać się wszystkie terminy, obiekty i zdarzenia, запечатлевшиеся w określonym przedziale czasu. Spróbuj przypomnieć sobie, czym pasjonują się w momencie rejestracji, jakie filmy oglądali, o czym mówili i czym się interesowali.
3
Podnieś wpisów w książce telefonicznej, terminarzu i w elektronicznych органайзерах, które były używane w czasie rejestracji konta. Jeśli masz w zwyczaju robić недатированные i chaotyczne wpisy na każdej stronie kalendarza, to warto zbadać wszystkie rekordy, w tym i notatki na marginesie. W przyszłości, od takiego zwyczaju lepiej się pozbyć.
4
Wpisz w polu „Login” numer telefonu, w przypadku, gdy użytkownik rejestrując konto w drugiej połowie 2010 roku, na zaproszenie jednego z uczestników”Vkontakte”. W tym przypadku, użytkownik nie ma prawa wybrać login, którego rolę odgrywa numer telefonu. Ważne jest, aby pamiętać, że w zestawie jest używany szyfrowy zestaw — to znaczy, że cyfry „8” odpowiada pełna pisanie kodu kraju „+7”.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *