Jak zamrozić konto

Jeśli twoją stronę w któreś z sieci społecznościowych posiekany lub po prostu nie chcesz jej używać, masz możliwość, aby usunąć ją wraz ze wszystkimi wpisami i zdjęciami. Można również przywrócić konto w ciągu pewnego czasu po wyłączeniu.

Jak zamrozić konto

Trzeba

  • Dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Wejdź w „Moje ustawienia” na swojej stronie internetowej Vkontakte.ru. W dolnej części wyświetlonego okna pojawi się napis „Usuń stronę”. Kliknij na nią, twoje konto zostanie usunięte. Deweloperzy Vkontakte.ru zapewniają możliwość odzyskać konto i wszystkie jego zawartość w dowolnym momencie. Ta funkcja działa w ciągu około 6 miesięcy po zablokowaniu strony.
2
Wybierz opcję usuwania swojej strony internetowej Facebook.com. Twórcy serwisu zapewniają ich dwa: z możliwością powrotu i bez niej. Aby usunąć stronę z możliwością wrócić, otwórz konto, „Ustawienia konta”. Na wyświetlonej stronie na dole wybierz opcję „Dezaktywuj konto”, „Usuń”. Wybierz powód odejścia z proponowanych wariantów. Kliknij „Potwierdź”.
3
Wprowadź hasło do konta na Facebook.com i wpisz proponowany kod weryfikacyjny. Kliknij „Wyślij”. Jest to niezbędne środki ostrożności, które podejmują twórcy serwisu, aby chronić użytkowników przed włamaniem.
4
Zmień status swojego Żywego dziennika „aktywny” na „usunięte”. Można to zrobić w zakładce „Zarządzanie”. Kliknij przycisk zapisz. Magazyn ze wszystkimi wpisami i komentarzami do niego zostanie zablokowany. Twórcy dają miesiąc na to, aby przywrócić rejestr. Jeśli po tym terminie użytkownik nie aktywuje magazyn, ten zostanie usunięty bezpowrotnie.
5
Usuń wszystkie wpisy dokonane w dowiedz się społeczności i komentarze pozostawione w innych czasopismach. Do tego na stronie „Status konta” umieść zaznaczenie w odpowiednich polach. Kliknij Przycisk „Zapisz”.
6
Usuń swoją stronę na miejscu Odnoklassniki.ru. Aby to zrobić, należy wejść w profil. W przedstawionej listy możliwych zmian, wybierz opcję „Usuń profil”. Kliknij na ten wiersz. Zostaniesz poproszony o podanie hasła z twojej strony. Należy to zrobić, kliknij przycisk Ok. Strona zostanie usunięta natychmiast.
Należy zwrócić uwagę
Nikomu nie podawaj hasła do swoich stron na portalach społecznościowych. Oszuści mogą wykorzystać twoje konto w korzystnych im celu. Należy zachować ostrożność.

Porada
Nawet jeśli usuniesz swoją stronę, zawsze możesz zarejestrować nowe i naprawić wszystkie swoje poprzednie kontakty.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.