Jak zamówić usługę w kościele

Wiele переступают próg świątyni, gdy ich rozumie неотвратимая nieszczęście – śmierć bliskiej osoby. Dręczony przez niesamowitych wyrzutami sumienia, napędzane przez тоскою drogie ludziom, po prostu spalić od dążenia zrobić dla nich wszystko, co możliwe. Nabożeństwo, zwane liturgii, jest jednym z rodzajów modlitwy o spoczynku zmarłych chrześcijan. Istnieją również inne rodzaje молений, zamówić których przeprowadzenie jest możliwe w każdym kościele. Do tego trzeba napisać list i wrzucić go do kościelnego pocztowej.

Jak zamówić usługę w kościele

Trzeba

  • – kartkę papieru;
  • – klamka;
  • – pieniądze na dotacje.

Instrukcja

1
Modlitw można zamówić nie tylko w kościołach, ale i w domach prywatnych kaplicach, polach. Takie usługi mogą być jak społecznymi (dla całego narodu, na przykład, w wigilię bożego Narodzenia lub Wielkanocy), jak i prywatne (modlitwa o zdrowiu kogoś).
2
Nabożeństwo o zdrowiu zamów w każdej cerkwi prawosławnej. Pojęcie „zdrowia” dla służby kościelnej obejmuje i fizyczne, i duchowe zdrowie i dobrobyt materialny. Zamówiony modlitwy „O zdrowiu” do wyleczenia dolegliwości, pozbycie się wrogów i zawiści.
3
Aby zamówić usługę, podejdź do kościoła pocztowej i napisz na kartce nazwiska tych ludzi, o zdrowiu których trzeba się modlić. W niektórych świątyniach należy podać nazwy служке – jest ich nagra i samodzielnie rzuci w odpowiednim pocztowej. Na przygotowanych notatnik w górnej części arkusza można zobaczyć obraz krzyża i podpis „O zdrowiu”.
4
Pamiętaj, że modlitwę można zamawiać tylko na ochrzczonych ludzi. Wyliczeniowe nazwy pisać w mianowniku, czytelny i wyraźnym charakterem pisma. Należy również zrobić pole wyboru obok każdej nazwy: jeżeli zamówisz usługę na dziecko do siedmiu lat – pisz dziecko, od siedmiu do czternastu lat – chłopiec, na żołnierza pilnej służby lub osoby z wojskowego zawodu – wojownik, w pobliżu imieniu chorego człowieka dodać oznaczenie „ból”, oprócz tego można określić świętego (jeśli jest dostępny).
5
Kiedy będzie wynosić notkę, nie zapomnij, że zgodnie z kanonami Kościoła pierwszy musi iść imię Patriarchy, a po nim nazwę Arcypasterza, a następnie imię ojca duchowego. Dalej następuje wyliczenie imion rodziców, nazwiska, nazwy członków rodziny (mąż, żona, dzieci), rodziny i bliskich. W końcu należy podać nazwy swoich dobroczyńców.
6
Oprócz tego, można zamówić modlitwę „O spoczynku”. Do tego również napisz na kartce nazwiska zmarłych w mianowniku i wrzucić do specjalnej skrzynki lub przeliterować nazwy служке. Podczas służby notatki wpisuje się w ołtarz, gdzie czytane są przed Tronem podczas Boskiej liturgii.
7
Oprócz prostego nabożeństwie można zamówić jeszcze i водосвятный. Podczas nabożeństwa będzie poświęcona woda, którą później zostaną rozdane wiernym.
Porada
Usługa „Сорокоуст” (codzienna modlitwa wzmianka o spoczynku zmarłych i zdrowie żywych w ciągu czterdziestu dni) zamawiają w wielu świątyniach – tak można pozbyć się złego oka i zepsucia. Aby zamówić tej modlitwy, należy napisać na kartce imiona i nazwiska osób, o których trzeba się modlić, i przekazać notatkę na ołtarz.

logo
Article Categories:
Religia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *