Jak zamknąć pętle do rękawów

Na drutach-ramienne zawiasy prime można zamykać na wiele różnych sposobów. To zależy od kroju produktu, grubości przędzy, wzoru i współczesnej mody. Pachy są w różnych gatunków, na przykład, klasyczna, amerykańska lub „рубашечного” kroju.

Jak zamknąć pętle do rękawów

Instrukcja

1
Aby poprawnie zamknąć pętle do rękawów w klasycznym wykonaniu, wykonaj następujące czynności:
Zamknij najpierw twarzy rzędu 3 pętle. Do tego провяжите razem 2 zawiasy przedniej, tworzy pętlę przenieś na lewą igłę. Провяжите wraz następujące 2 zawiasy przedniej. Tworzy pętlę ponownie przesunąć na lewą igłę. Zrób to samo jeszcze raz. Tak zamknięto 3 zawiasy.
2
Довяжите szereg do końca tym wzorem, którym można wykonać wszystkie drutach. Obróć pracę lewą stroną do siebie i wykonać tę samą procedurę, tylko провязывайте po 2 oczka razem niewłaściwej stronie zawiasów.
3
Провяжите serię do końca. Ponownie skręć na drutach, tym razem stroną zadrukowaną skierowaną do siebie. To będzie drugi szereg, w którym należy zamknąć pętle. W tym rzędzie zamknąć 2 pętle sposób, który został opisany powyżej. Довязав rzędzie, obrócić pracę na złej stronie i zamknij 2 zawiasy.
4
Teraz z przodu zamknij 1 pętlę. Z odwrotnej strony również zamknąć 1 pętlę. W ten sposób zamknięto 6 zawiasów do rękawów z obu stron produktu.
5
Istnieje jeszcze jeden sposób, aby zamknąć pętle do rękawów. Za pomocą tej metody można zamknąć pętle w jednym rzędzie z obu stron.
6
Zamknij 3 zawiasy na początku twarzy rzędu, w sposób opisany powyżej. Провяжите szereg, pozostawiając недовязанными w końcu 4 pętle (o jedną więcej, niż trzeba zamknąć). Należy wyłączyć wszystkie pozostawione pętli na prawym dziewiarskie igły, nie провязывая. Przedostatnią pętlę przeciągnąć przez najnowszą, nie провязывая.
7
Dokładnie tak samo przełóż pozostałe pętle przez siebie nawzajem, oprócz jednej. Ostatnią pętlę провяжите przodu. Zamknięto 3 zawiasy z jednej i 3 pętle z drugiej strony. Провяжите изнаночный szereg. Na początku twarzy szeregu zamknij 2 zawiasy w tradycyjny sposób, na końcu rzędu – 2 pętle, wyciągając je jeden przez drugiego. Провязав изнаночный szereg, zrobić to samo, aby zamknąć jeszcze w jednej pętli z każdej strony na drutach.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli „łańcuch”, powstała po zamknięciu pętli, okazuje się zbyt napięta, należy na pętli спицей na jeden lub kilka rozmiarów większe. Zamknięcie pętli z убавкой. Przy tej metodzie zamykania pętli „łańcuch” nie powstaje, jest on używany do kształtowania krawędzi, przeznaczonych tak oprawę.

Porada
Przykład oryginalnego zestawu ( krawędź uda nacięciami): *zdobyć-ramienne cieńsza 5 pętli, zamknąć 2 pętle, pozostałe po zamknięciu pętli przełożyć z powrotem na lewy dziewiarskie igły; powtarzać od *do* aż na drutach będzie odpowiednią ilość петелек. Провяжите 3 rzędy twarzowymi.

logo
Article Categories:
Remont mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *