Jak zaktualizować projekt chaty

Domek letniskowy dla rosjan – niedrogie i ulubione miejsce wypoczynku. Ale, niestety, wnętrze większość z domków letniskowych pozostaje bez zmian z czasów radzieckich. Powód – brak „dodatkowych” środków na aktualizację projektu. Jednak ozdobić wnętrze chaty można i bez dużych kosztów.

Jak zaktualizować projekt chaty

Trzeba

  • – deski;
  • – farba, lakier, tapety, tkaniny;
  • – elementy dekoracyjne: zasłony, narzuty, chodniki, itp.;
  • – stare lampy i elementy do budowy abażury.

Instrukcja

1
Należy dokładnie sprawdzić podłogi w domu. Z tego powodu, że część roku domek stoi niemieszkalne, drewniane pomosty szybko gniją i stają się nierówne. Jeśli to się stało, to podłogi warto zmienić – w całości lub tylko niektóre deski. Aby zwiększyć żywotność drewnianych podłóg, pokryć go lakierem lub farbą. Dla komfortu i ciepła ułożyć ścieżki lub plecione maty.
2
Ozdobić ściany i sufit. Można je pomalować, okleić tapetą lub обить szmatką. Jeśli masz niewielką ilość tapety, farby i tkaniny, spróbuj połączyć w jednym wnętrzu wszystkie trzy rodzaje dekoracji.
3
Okna umyć i ponownie pomalować. Aby w kraju było jaśniejsze, zamiast starych zasłony powiesić lekkie koronkowe zasłony. Właściwe będą wyglądać i żaluzje, które ukryć pokoju od obcych.
4
Zajmijcie się starych mebli ogrodowych. Zupełnie beznadziejnej wystąpienia prześlij na śmietnik. Reszta napraw, pomaluj je i pokryć lakierem. Wymień ветхую tapicerki kanap i foteli. Kup lub sew jasne narzuty, koce, ręczniki, poduszki i pościel zestawy, które znacznie ożywią i ozdobią wnętrze.
5
Jeśli chcesz utrzymać wnętrze chaty w jednym stylu, podnieś akcesoria i kolory zgodnie z twoim pomysłem. Styl art nouveau, na przykład, przewiduje dekoracji ścian malowanie i zdjęciami. Meble w takim wnętrzu powinny być jasne, proste, oryginalne, podłogi – różnego poziomu i pokrycia (drewno, płytki, parkiet, itp.). Bardzo dobrze na działce wygląda i wnętrze w stylu vintage, łącząc stare i szyk.
6
Nie zapomnij o oświetleniu pomieszczenia. Piękne i oryginalne lampy i kinkiety można stworzyć własnymi rękami ze starych lamp stołowych i dzbanów lub wazony.
7
Podczas tworzenia własnego wnętrza użyj zabytkowych przedmiotów, które można znaleźć na strychu lub w szafie swojej chaty. Piękne naczynia, instrumenty muzyczne, czapki, zabawki i inne elementy dekoracyjne nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalny styl i nastrój.
logo
Article Categories:
Projekt chaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *