Jak zadowolić męża

Każda kobieta chce być w związku małżeńskim idealną żoną, niezależnie od tego, wyszła za mąż miesiąc temu lub mieszka z mężem już od kilkunastu lat. Zazwyczaj, niepewność i niskie poczucie własnej wartości pojawiają się u małżonków w sprawach związanych z życiem seksualnym. Nawet najbardziej piękne, smukłe i atrakcyjne kobiety nieuchronnie zastanawiają się nad pytaniem, czy spełniają one swojego mężczyznę, a nie czy będzie on szukać dodatkowych uciech gdzieś na boku. Pozbyć się wiecznych wątpliwości pomoże pewność, że twojemu mężczyźnie dobrze właśnie z tobą.

Jak zadowolić męża

Instrukcja

1
Nie staraj się zmienić swojego partnera, przerobić na rzecz ciebie. Jeśli, na przykład, mąż wyraża gotowość kochać się codziennie, a kilka razy w tygodniu, a nawet rzadziej, to jeszcze nie oznacza, że on do ciebie stracił. Każdy mężczyzna ma swoje potrzeby, które również mają wpływ stres w pracy, ekologiczne atmosfera, palenie i alkohol, a nawet gry komputerowe.
2
Dowiedz się więcej o pragnieniach męża. Nie wahaj się zaproponować mu wspólnie oglądać filmy dla dorosłych, i niech wybór sprawia, że jest. Jeśli mąż nie chce podzielić to widok z tobą, powoli dowiedz się, jakie dziecinne wideo zapisane ma w folderze komputera. Tylko nie набрасывайтесь wtedy na swojego mężczyznę z oskarżeniami, a zrób wnioski. On patrzy na to, co potajemnie pragnie. To może być historia o pomocy wywrotowej тигрице w латексе lub, wręcz przeciwnie, niewinnej z pozoru нимфетке w białych гольфах. Weź te obrazy na broń i postaraj się wcielić je w łóżku przy pierwszej okazji.
3
Przedstawiciele silniejszej płci, nawet najbardziej odważne, lubią nie tylko sam proces uprawiania miłości, ale i różnorodne preludium do niego. Szczególnie w tym przypadku, jeśli to preludium zorganizować dla niego. Spróbuj urozmaicić swoje noce erotycznym masażem przy użyciu specjalnego oleju, kup w sklepie dla dorosłych, różne akcesoria w postaci перышек do głaskania, kremów i smarów dla stymulacji. Nie bój się okazywać inicjatywę.
Porada
Przesuń wersję stref erogennych męża: wbrew zwyczajnym przekonania, że nie wszystko koncentruje się poniżej pasa. Może się okazać, że twój mężczyzna nie mniej pobudzają dotykania мочкам uszu, почесывание oparcia, a nawet masaż stóp.

logo
Kategoria:
Seks

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.