Jak odzyskać męża, jeśli on poszedł do byłej

Gdy mężczyzna odchodzi do innej, to cios dla kobiet próżność. Ale podwójnie boli, gdy on wraca do dawnej, pozostawiając uczucie, jakby nie mogli się lepiej. Jednak i w takiej sytuacji można się zrehabilitować. Przy odpowiedniej taktyce postępowania masz dobre szanse na odzyskanie swojego mężczyznę.

Jak odzyskać męża, jeśli on poszedł do byłej

Instrukcja

1
Przeanalizuj, dlaczego mąż odszedł do byłej. Przyczyny mogą być spowodowane jak w poprzednich związkach mężczyźni, jak i obecnych – z tobą. Do pierwszej grupy można zaliczyć takie, jak miłość, którą do tej pory czuje do byłej; poczucie winy w stosunku do niej; pragnienie, by żyć razem ze swoimi dziećmi, jeśli one istnieją. Do drugiej grupy należą brak porozumienia w rodzinie, brak miłości, brak satysfakcji, niezgodność swojego zachowania jego oczekiwania.
2
Jeśli nie wiesz, jak ustalić przyczynę samodzielnie, spróbuj znaleźć okazję spotkać się z mężczyzną i porozmawiać szczerze. Poproś, aby wyjaśnił swój czyn. Jednak w żadnym wypadku nie унижайтесь i nie nie przestawaj wołać go z powrotem.
3
Staraj się nie przerywać rozmowy z mężczyzną, przy tym trzymać się z godnością. Daj mu do zrozumienia, że szanujesz jego prawo do podejmowania decyzji dotyczących własnego życia osobistego. Podkreślić, że i samowystarczalny człowiek, który ma dumę, ale nie „kamienia w łonie”. Poproś go, aby pozostać przyjaciółmi.
4
Jeśli komunikacja z człowiekiem zostaje zakończone, a nie masz możliwości się wykazać taką linię postępowania, po prostu zrób przerwę. Nie szukaj spotkań z nim, ale i nie odwrócić się od nich, kiedy mężczyzna będzie chciał. A pragnienie pewnością pojawi się, ponieważ będzie to intryguje: dlaczego nie biegać za nim i nie próbuje go odzyskać.
5
Wykorzystaj czas, który masz, do pracy nad sobą. Postaraj się naprawić wszystko, o czym twój mąż wyrażał się bardzo pochlebnie. Tak i po prostu zajmijcie się swoim wyglądem, starając się być na porządku uderzenie. Otoczyć się nowymi fanami i przyjaciółmi. Staraj się znaleźć i pielęgnować źródła radości i pozytywnych emocji.
6
Jeśli wiesz, że mąż jest coś, o czym od dawna marzył, spróbuj samodzielnie zrealizować to marzenie. Na przykład, chciał kupić samochód „Benzyniaka”, ale brakowało pieniędzy. Zrób wszystko, aby zakupić taki samochód. Jeśli myślał o stworzeniu własnego biznesu, to pole działalności można nauczyć się można. Twoje życie atrakcyjnej dla niego.
7
Nigdy nie укоряйте i nie попрекайте mężczyznę – odszedł i poszedł. Gdy dzwoni lub przychodzi na spotkanie, udostępnianie dobry humor i życzliwość. Mówisz, że wszystko u ciebie dobrze. Jeśli jest допытывается w najdrobniejszych szczegółach, przyznaj się, że tak, trzeba naprawić drzwiczki od szafy i wymienić żarówkę na klatce schodowej, ale to nie jest krytyczne. Jeśli zaoferuje swoją pomoc, nie poddawaj się, a zapoznać się i podziękuj.
8
Jeśli zauważysz, że mężczyzna stara się pojawiać u ciebie w domu, aby pomóc, lub z innego powodu, należy uważać, aby nie spłoszyć go swoim zachowaniem. Promieniując piękno i seksualność, ale tak, aby to nie wyglądało jak próba go uwieść. Daj do zrozumienia, że jesteś taka na co dzień, a znalazł się tutaj przypadkowo.
9
Jeśli czujesz, że go pociąga, pozwól sobie na flirt. Jednak ważne jest, aby nic nie robić pierwszego kroku.
10
W końcu nadejdzie moment, kiedy mężczyzna chce bliskości z tobą lub będzie sugerować, że chce wrócić. W zamian za to przypomnij mu, że mieszka z inną kobietą, więc teraz żadne relacje między wami nie jest możliwe. Powiedz, co zamierzasz zorganizować swoje życie osobiste, a być jedną z dwóch – znaczy nie zmieścić się w ten plan. Męska logika zmusi go z tym zgodzić. Teraz pozostaje ci tylko czekać, kiedy to zdecydowali się zerwać z dawnym.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.