Jak wykryć zdradę

Idealnych małżeństw nie ma, i zdrada może się zdarzyć w każdej chwili. Do takiego obrotu wydarzeń nie można się przygotować, ale można być zawsze czujnym i ujawnienia jej przez niektórych znaków.

Jak wykryć zdradę

Instrukcja

1
Na początek zastanów się, czy potrzebujesz wiedzieć o zdradę. Po tym wszystkim, jeśli twój partner nie otwiera swoje przygody, to on dba o relacje z tobą i nie chce ich niszczyć. Czasami łatwiej jest czegoś nie wiedzieć, niż się szokującą prawdę. Ale jeśli zdecydujesz, to zwróć uwagę na kilka szczegółów.
2
Mężczyzna zaczął aktywnie o siebie dbać. On odnowił garderoba, spędza dużo czasu przed lustrem i zastanawia się, gdzie kupić perfumy dla mężczyzn – wszystko to mówi o tym, że ma przed kim pokazać. Jeśli wcześniej nie różnił się tak zamiłowaniem do piękna, to warto się zastanowić.
3
Opóźnienia w pracy. On coraz częściej informuje, że nie przyjedzie do kolacji i lepiej położyć się spać sama, tak jak pilne podpisanie umowy pozwoli mu siedzieć w biurze do wieczora. Przestaje przychodzić na obiad, a wyjazdy zdarzają się dwa razy w miesiącu. Jeśli twój ulubiony wcześniej nie wykazywał chęci do pracy, to oznacza to tylko jedno – on wybrał ją jako przykrywkę dla spotkań z kochanką.
4
Zmiany w życiu seksualnym. Nie warto mówić o tym, że wykrycie choroby wenerycznej, jest oczywistą oznaką zdrady. Należy zwrócić uwagę na to, jak często uprawiasz seks. Jeśli twoje spotkania w łóżku dążą do zera, a na nim nie ma to wpływu, to znaczy, energię seksualną zostawia za progiem domu.
5
Nieprzewidziane wydatki też może wskazywać na zdradę. Przecież kochankę trzeba zabawiać, rezerwować hotele dla spotkań i płacić kolacje w restauracjach. Porównaj dochody i wydatki i złóż wniosek.
6
Wykrywanie śladów innej kobiety – najbardziej żywe dowody zdrady. Zapach perfum od ubrań, ślad szminki, zadrapania na ciele – to nie odpisuje na kolegów i sąsiadów w metrze.
7
Jeśli znasz dobrze swojego mężczyznę, to zdradę obliczyć bardzo proste – ty łapiesz najmniejsze zmiany w zachowaniu i zwyczajach. Są one zazwyczaj następują w wyniku uzyskania swobodnego komunikowania się.
Porada
Nie warto urządzać histerię z powodu kilku opóźnień w pracy. W życiu zdarza się, i to nie oznacza, że mężczyzna na pewno stał się zmieniać.

logo
Article Categories:
Problemy w małżeństwie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *