Jak zachowywać się z obrażonym

Nawet szczerze kochająca, opiekuńcza kobieta może sama tego nie chcąc urazić swojego ukochanego. Zmęczona w pracy, złe samopoczucie, zły nastrój. Oto i wylatują z ust słowa, których potem żałuje. W rezultacie mężczyzna zraniony, czasami bardzo mocno. Jak należy zachowywać się w kobiecie, aby przestał obrażać?

Jak zachowywać się z obrażonym

Instrukcja

1
Najbardziej naturalny wariant – przeprosić ukochaną osobą. Poproś o przebaczenie, zapewnij go: ty wcale nie chciałeś urazić, po prostu nie kontrolowali siebie. Tu można i всплакнуть u niego na ramieniu, skarżąc się i wymieniając: w pracy pobrany ponad miarę, wybredna zamawiający całą duszę вымотал, szef niesprawiedliwe придрался. W większości przypadków mężczyzna wtedy spieszy się pocieszyć обидчицу, zapewniając, że wszystko już zapomniałem i nie do roszczenia.
2
Jeśli prosić o przebaczenie nie chce, można działać cieńsze, przebiegłych sposobów, z prawdziwie kobiecym sztuką i przebiegłości (w dobrym tego słowa znaczeniu). Zapoznać się winne-zawstydzony typu „sama pokora”, подпустите dobrze dozowaną łzę w głosie. Mężczyzna bez słowa zrozumie, że żałujecie, przykro o tym, co się stało.
3
Język gestów i ciała stary, jak świat. Delikatnie przylgnąć do обиженному mężczyźnie, pogłaskał go po głowie, потритесь policzek o policzek, przytul, pocałuj, szepcząc czułe słowa. Rzadko jakiś przedstawiciel płci ostoi się przed takim „przeprosiny”.
4
W niektórych przypadkach nie zaszkodzi trochę театральность, дурашливость (oczywiście, jeśli jest nałożony ból nie jest zbyt silny). Modlitwą заломленные ręce, celowo-przerażoną, pytanie zadane drżącym głosem: „Jesteś teraz ze mną nigdy nie pogodzisz?” – i to już mężczyzna, który właśnie z niezadowoleniem dysz, się i zmarszczył brwi, gotowy do zabawy śmiać.
5
Chyba najbardziej poważny błąd, który może pozwolić kobieta w takiej sytuacji, w ogóle nic nie robić. Mówią, że nic się nie stało, toleruje, i w ogóle, „na obrażony wodę nosić”. Tak, są takie przedstawicielki płci pięknej, które jakoś szczerze przekonani, że obrażony mają prawo tylko oni. A mężczyźni, skoro należą do silnego podłodze, powinny wynosić ich emocje i zmiany charakteru ze stoickim spokojem cierpliwości.
6
Co można powiedzieć na ten temat? Takie zachowanie nie robi honoru kobiety. I jej nie powinno ani dziwić, ani złe, jeśli jej разлюбят. Wina w tym będzie tylko ona sama.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.