Jak uniknąć zdrady męża

Najlepiej zawczasu zadbać o to, by ukochany mężczyzna nie zmienił, niż potem się martwić i prowizji konsekwencje. Oczywiście, nie każdego przedstawiciela silnej połowy ludzkości ciągnie „w lewo”, ale lepiej dmuchać na zimne.

Jak uniknąć zdrady męża

Instrukcja

1
Nie prowokuj zdradę. Staraj się unikać sytuacji, w których razem z tobą w mieszkaniu mieszka dość długi czas dziewczyna albo kuzynkę, której nie ma gdzie się zatrzymać. Inaczej u męża pojawi się duża pokusa, by zmienić nawet wtedy, jeśli wcześniej o tym nie myślałem.
2
Nie przeszkadzajcie hobby męża. Jeśli jego hobby to wędkarstwo, sport, narty lub coś innego – to w żadnym wypadku nie pchać się w tę sferę jego życia. Możesz brać czynny udział w jego zainteresowaniach, dzielić się nimi przynajmniej jako widza. Ale nie przeszkadzać w tej szkole.
3
Poproś męża nosić pierścionek zaręczynowy i nie strzelać. Wiele kobiet żonaty mężczyzna nie jest zadowolony jako kandydata w partnerzy.
4
Zapraszam do męża do pracy przynajmniej raz na trzy miesiące. Jeśli istnieje możliwość, można zapoznać się z jego kolegami albo iść na imprezę firmową, jeśli w organizacji, w której działa twój mężczyzna w zwyczaju zapraszać żony.
5
Nie zapominaj o sobie. Zajmij się swoim życiem, więcej należy zwrócić uwagę na sobie. Uczęszczała na zajęcia taneczne, zajmuj władający różnymi językami, rozwijać, angażować jogi. Wtedy twój mężczyzna nie będzie się nudzić z tobą.
6
Tworzenie sprzyjających warunków w domu. Mężczyzna z wielką chęcią będzie tam iść, jeśli wie, że w domu czeka go spokojna atmosfera, serdeczna, przyjazna żona, gorący obiad. Jeśli w domu są ciągłe skandale, nerwowa atmosfera i negatyw – mężczyzna chciał uciec z domu, uciec gdzieś w jakieś bardziej ustronne miejsce.
7
Komunikować się z mężczyzną i rozumie go. Należy komunikacja zrobić tak, aby z mężem mogli rozmawiać na wszelkie tematy, a przy tym musi być oba ciekawe.
8
Nie zapomnij o seks. Dla mężczyzny jest bardzo ważną częścią życia. Jeśli będzie brakować miesiącami, to chcąc nie chcąc, mąż zacznie spoglądać na inne kobiety, nawet w przypadku, gdy jest on dobrym człowiekiem.
9
Pomyśl o intymne relacje z mężem. Mężczyznom trzeba ciągle coś nowego. Wypróbuj nowe pozycje, które wcześniej nie ćwiczyli, ich bardzo wiele – na pewno znajdziesz coś, co spodoba się wam obojgu.
10
Bądź kreatywny. Fantazje umiłowanego można zrealizować w grach miłosnych. Jeśli pojawią się one zupełnym absurdem – nie spiesz się zrezygnować, albo porwać męża, zrazić od siebie, i to będzie jednym z kroków na drodze do zdrady. Lepiej spróbuj się znaleźć kompromis, w którym można wspólnie się bawić.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.