Jak doprowadzić go do szaleństwa w łóżku

Relacje, szczególnie intymne, to rzecz skomplikowana. I jeśli bielizna świadomość w tym zakresie – zupełnie nieprzebyte puszcze, z mężczyznami jest łatwe. Jednak seks jest dla silnej połowy ludzkości to w związkach, jest bardzo wiele, dlatego kobiety muszą poświęcić mu szczególną uwagę.

Jak doprowadzić go do szaleństwa w łóżku

Instrukcja

1
Warto zauważyć, że mężczyźni lubią, gdy kobieta pokazuje, jak jej dobrze, jak jej się podoba właśnie to, co partner robi w łóżku. Tak, że więcej dźwięków: шепчите, krzyczcie, стоните i nie wahaj się. Ale nie ogranicza się tylko tym, patrząc na swojego mężczyznę томным i namiętnym spojrzeniem, aby on poczuł się najlepszym i ulubionym.
2
Należy zwrócić szczególną uwagę intymnej higieny, w szczególności, kameralny стрижкам, aby w każdej chwili być gotowym do kontaktu. Ponadto, wiedza, że u ciebie wszystko w porządku, doda pewności siebie (a to bardzo ważne).
3
I to, bez czego na pewno nie można sprowokować mężczyznę – komplementy, ponieważ nawet najpiękniejsze i odważnym mężczyznom potrzebne pochwała i zachęta. Uważaj, aby twój partner czuł, że go doceniają, wspierają i popierają (tym bardziej podczas seksu). Delikatnie прошепчите mu na ucho, co jest takiego wspaniałego seksu jeszcze nie było. Wtedy, bez wątpienia wygrasz jego serce i сведете z umysłu.
4
O teorii już powiedziane w zupełności wystarczy, ale to praktyka? Od czego zacząć? Najlepiej zacząć swoje pieszczoty warto z lekkiego relaksujący masaż erotyczny, który pomoże dostroić żądaną mody. Pocałować każdą część jego ciała, nie należy ignorować i doustne dotyku. Nie trzeba być zablokowane! Przecież jesteś dorosła i musisz zrozumieć, że łóżko to nie miejsce, gdzie są jakieś ograniczenia i tabu. W miłości nie powinno być ani strachu, ani uprzedzeń.

Czasami modne pozwolić sobie na niewielką powstrzymywanie się od intymności. Nie martw się, czekam tylko rozpala pragnienie. Jednak, należy pamiętać, że dokręcać z tym też nie trzeba, czuje pewną ścianę.

5
Jeszcze jeden ważny moment, który może wystąpić w życiu seksualnym – to jest seks analny. Który mężczyzna nie marzy, aby zająć się tym rodzajem seksu, bo, po pierwsze, jest to zabronione, odpowiednio, afrodyzjak, po drugie, mężczyźni doświadczają bardziej żywe emocje właśnie podczas seksu analnego. A przy pewnej przygotowaniu i użyciu dodatkowych smarów ten rodzaj seksu może być przyjemne nie tylko dla mężczyzn, ale i dla jego partnerki.
logo
Article Categories:
Seks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *