Jak zachować horyzont

„Horyzont” – jeden z najpiękniejszych, ale bardzo skomplikowanych elementów w lekkiej atletyce. Aby wykonać to ćwiczenie, należy najpierw opanować pewne techniki siłowe i pompki.

Jak zachować horyzont

Trzeba

  • – każda podpora;
  • – podłoga.

Instrukcja

1
Podczas wykonywania tego ćwiczenia na podłodze istnieją pewne cechy. Przy standardowym położeniu rąk musi być elastyczny pędzel lub mocne palce. Aby utrzymać ciężar ciała w pozycji „horyzont na palcach” pędzla również muszą być silni.
2
Do opanowania techniki „horyzont” spróbuj wykonać podobne ćwiczenia, pomogą uzyskać wymaganą siłę.
3
Wykonaj pompki w wąskim inscenizacji rąk. Rób je tak samo jak zwykłe pompki, przy tym ręce kłaść, jak to tylko możliwe. Na podłodze staraj się nie kłaść, a po prostu staraj się dotknąć piersią swoich dłoni. Podczas wykonywania tego ćwiczenia nogi wpraw razem.
4
Zrób pompki z bardzo szeroko dostarczone rękami. Wykonuj ten element, jak i zwykłe pompki, ale ręce kłaść jak najszerzej. Podczas wykonywania tego ćwiczenia staraj się nie kłaść, a lekko wyjąć piersią podłogi.
5
Wykonaj ćwiczenie na statykę. W tym elemencie nie trzeba robić pompki i zrobić żadnego ruchu i manewru, a chcesz po prostu zatrzasnąć i stać w takiej pozycji jak najdłużej. Podczas wykonywania tego ćwiczenia ręki umieść na poziomie pasa, można z daleka. Palce skieruj do tyłu i stań w pozycji „amnezja”. W tym stanie tkwić będzie bardzo trudne. Staraj się nie прогибать plecy, wtedy można osiągnąć pożądany efekt.
6
Wykonaj ćwiczenie na triceps. Do tego potrzebne każda podpora. Im będzie ona niższa, tym trudniej będzie zrobić ten element. Trochę cofnąć się do tyłu, pochyl się i chwyć obiema rękami za oparcie. Następnie „zanurkuj” głową jak poniżej.
7
Zrób ćwiczenie lędźwiowego „łódka”. Aby to zrobić, po prostu połóż się na podłodze, ręce i nogi trzymaj razem, wyciągnij je przed siebie, ale nie szczepcie się w różne strony. Wypnijcie tyłki, staracie się, jak to możliwe jednocześnie podnieść ręce i nogi. Jest to doskonałe ćwiczenie na wzmocnienie pleców.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.