Jak wznowić wzrost włosów

Okresy aktualizacji włosów zdarzają się w ciągu życia kilka razy i towarzyszą intensywne wypadanie. Jednak нередкой przyczyną ich utraty jest авитаминозы lub choroby narządów wewnętrznych. W takich chwilach należy podjąć wszelkie możliwe środki, aby zapisać cebulki włosa i nie dać jej zanikać. W przeciwnym razie utrata włosów może być nieodwracalna.

Jak wznowić wzrost włosów

Trzeba

  • – przemysł spożywczy lub sól morska do masażu;
  • – sok z cebuli, czosnek, aloes, miód dla maski;
  • – wywar z pokrzywy, korzenia łopianu, brzozy, liści, szyszek chmielu do płukania.

Instrukcja

1
Wypadanie włosów jest całkowicie normalnym zjawiskiem. W ten sposób odbywa się ich naturalne aktualizacja. Ale jeśli wypadają w większej ilości niż zwykle, i przez długi czas, utwórz włosom wyjątkowy, łagodny opieki i dodatkowe zasilanie. Zacznij kurs terapii witaminy, a dla skóry głowy należy stosować różne maski i masaże.
2
Wypadanie włosów dobre działanie na cebulki włosa ma masaż grubej soli, najlepiej morskiej. Zawiera ona wszystkie elementy układu okresowego Mendelejewa, dlatego oprócz masażu dobrze odżywia skórę. Przed myciem głowy nałóż ją na lekko wilgotne włosy na проборам i kolistymi ruchami pocierać w korzenie. Przez 5-7 minut, spłukać włosy wodą, a następnie umyć, ale używaj wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego: żółtko jajka z jogurtem, mleczne serum. To pozwoli uniknąć oddziaływania na skórę głowy szkodliwych substancji chemicznych, zawartych w każdym kosmetyku do pielęgnacji skóry i włosów. Przy wrażliwej skórze głowy wymieszać sól z oliwą.
3
Aby przywrócić cebulki włosowej i do stymulacji wzrostu włosów rób пальцевой masaż głowy. Spędzasz złączonymi palcami od linii czoła do tyłu głowy, przechodząc od środka na zewnątrz. Przejdź na ruch kołowy. To jest działanie na skórę głowy nie tylko poprawia krążenie krwi i odżywia cebulki włosów, ale i łagodzi napięcie nerwowe. Do tego samego celu można użyć szczotki do masażu. Przy silnym wypadaniu włosów расчесывайтесь dłużej niż zwykle.
4
Jako maska do włosów użyj sok z cebuli lub jego mieszanina z miodem (5:1), miód z sokiem z aloesu, miazgę z czosnku i cebuli. Nałóż jedną z nich na korzenie, owiń włosy folić i ciepły wełniany chustą. Pozostawić na 15-20 minut, po czym spłukać wodą, żółtka i opłukać wywar z pokrzywy, liści brzozy, szyszek chmielu lub korzenia łopianu.
5
Aby zapobiec nadmiernemu wypadaniu włosów nie dopuścić do ich zanieczyszczenia i tłuszczu. Zwiększona produkcja wydzieliny gruczołów łojowych i rozmnażania się różnych drobnoustrojów na powierzchni skóry, może prowadzić do zatrucia cebulki włosowej. A aby odzwyczaić włosy od częstego mycia zmien szampon, zrezygnuj na czas od balsamu i wykluczyć z zasilania tłuste, smażone, pikantne, wędzone i marynowane potrawy. Dla zachowania czystości zbierz włosy w koński ogon lub kok i mniej nosić w распущенном postaci.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.