Jak wzmocnić włosy zimą

Jeśli nie nosić w zimie kapelusz, wolisz trwałej ondulacji, korzysta z suszarką do włosów i środki do stylizacji lub narażać włosy częstszego malowania, oczywiście, twoje włosy potrzebują dodatkowej opieki. Włosy też chorują, marzną i tracą witalność. I w zimie należy nie tylko dbać o piękno i doskonałości шевелюры, ale i wzmacniać, odżywiać włosy od wewnątrz.

Jak wzmocnić włosy zimą

Instrukcja

1
Główna zasada – nosić zimą czapkę lub накидывайте na głowę szalik. Nigdy nie wychodź na dwór z mokrymi непросушенными włosami. Przy ujemnych temperaturach woda zamarza, a włosy stają się kruche każdy dotyk.
2
W celu utrzymania zdrowego wyglądu włosów zimą zaleca się myć głowę tylko w chłodnej wodzie. Gorąca woda niszczy naturalną ochronę włosów, czyniąc je łamliwe i osłabione. Postaraj się zrezygnować na okres przymrozków od użycia утюжков, плоек, suszarki do włosów. Ostatni przykład tylko w chłodnym czasie. Grzebienie powinny być z naturalnych materiałów. Częściej używaj szczotki do głowy – masaż skóry tylko poprawi krążenie krwi u nasady włosów, dobrze je wzmocni.
3
Kup szampon do odżywiania włosów, najlepiej, jeśli będzie on konkretnie do pielęgnacji zimą. To jest narzędzie w połączeniu z balsamem-klimatyzację przywróci włosom wilgoć. Ochronnych funkcji przed agresywnym działaniem niskich temperatur ma i szampon do włosów kruchych i suchych włosów. Środki te sprawią, że włosy lśniące i gładkie, a jednocześnie wzmocnią i wzmacniają wewnętrzne zasoby włosów.
4
Przynajmniej raz w tygodniu wzmocnienie mieszków okładka odżywcze maski. Mogą to być profesjonalne narzędzia, które są dostępne w postaci balsamów, kremów i cukierki do włosów, lub wykonane według dawnych receptur.
5
Dobre dla utrzymania równowagi maski z olejkami eterycznymi lub rozmarynem. Można odżywić włosy soku z cebuli, jest również skuteczny i przeciw wypadaniu włosów. Do tego wyciśnij 1-2 cebule i wgnieć sok w korzenie włosów i skórę głowy, owiń głowę ręcznikiem, po godzinie umyć szamponem.
6
Skorzystaj zwykłej jogurtem, od dawien dawna uważany środkiem leczniczym. Wcieraj w skórę głowy ten naturalny produkt mleczny i po godzinie spłukać zimną wodą.
7
Pokonać zimową łamliwe i przebarwienia włosów, wzmocnić je pomogą różne zioła. Płukać włosy naparów z pokrzywy, lipy сердцелистной, wywar z liści brzozy lub wywarze z łupin. I копна włosów odzyska lśniący i zdrowy wygląd.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.