Jak wziąć udział w land aukcji

Zgodnie z zaleceniami kodeksu Land federacji ROSYJSKIEJ, wszystkie obszary muszą być świadczone obywatelom na podstawie wynagrodzenia w trakcie aukcji lub w kolejności. Aukcyjne aukcje odbywają się w regionach, gdzie istnieje duża liczba chętnych uzyskać działka i wszystkim rozciągnięte na wiele lat.

Jak wziąć udział w land aukcji

Trzeba

  • – oświadczenie;
  • – paszport;
  • – dowód uiszczenia 10% wartości początkowej fazy.

Instrukcja

1
Skontaktuj się z lokalnym gminy z wnioskiem, aby wziąć udział w aukcji. Okaż swój общегражданский paszport z rejestracją. Będziesz mieć zapłacić 10% od wartości początkowej gruntów, wprowadzone przez formularze na aukcji. Musisz zapłacić rachunek i przedstawić jego kserokopię do lokalnej administracji.
2
O początku handlu ciebie известят na piśmie na 30 dni przed ich przeprowadzenia. Licytacja może się rozpocząć, jeśli chcą wziąć udział zgromadził ponad dwóch osób. Przy dużym popycie na grunty, które chcą otrzymać ziemię w trakcie aukcji jest bardzo dużo, więc szanse na wygranie przetargu na zakup działki za pierwszym razem bardzo niewielkie.
3
Jeśli zostałeś zaproszony do udziału w aukcji, musisz posiadać środki na płatności prawa, których możecie następnie zmienić wynajęcia, jeśli działka jest sprzedawana do budowy.
4
Krok aukcji może różnić się od 50-60 tysięcy do 100-150 tysięcy. To zależy od ilości przyjętych zgłoszeń od uczestników aukcji. Tak jak w przypadku każdej aukcji, ostateczną cenę разыгранного lota nazywają sami uczestnicy. W trakcie sesji mogą istnieć kilkadziesiąt lub kilkaset działek. Dopuszczalne jest przeprowadzenie aukcji, jeśli dostarczony działka jest tylko jeden, ale to się zdarza bardzo rzadko.
5
Jeśli wygrałeś aukcyjne aukcje, powinien od razu wpłacić całą kwotę za prawo do budowy na działce. Po tym z wami zawrą umowę najmu, w czasie którego są ograniczone. Przez określony w umowie czas, należy wprowadzić obiekt budowlany w eksploatacji i uzyskać orzeczenie na przekazanie działki na własność. Jeśli nie udało się zakończyć budowę, kwota najmu znacznie wzrośnie.
6
Wszystkie obszary, zdobytych w trakcie aukcji są własnością 2,5% od wartości katastralnej. To symboliczna kwota, dlatego uczestnicy aukcji są skłonni zapłacić za prawo do użytkowania działki praktycznie każdą cenę.
7
Jeśli nie wygrałeś aukcję, zwrot zapłaconych 10% od wartości początkowej gruntów w ciągu 7 dni roboczych.
logo
Kategoria:
Działki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.