Jak stanąć w kolejce na otrzymanie fazy

Zgodnie z kodeksem Ziemi federacji ROSYJSKIEJ, weszła w życie 30 października 2001 r., działki muszą być świadczone obywatelom w kolejce lub w trakcie aukcji na zasadach odpłatności. Aby uzyskać działka, należy zwrócić się do organów samorządu terytorialnego.

Jak stanąć w kolejce na otrzymanie fazy

Trzeba

  • – oświadczenie;
  • – paszport;
  • – dokumenty potwierdzające korzyści.

Instrukcja

1
Skontaktuj się z wnioskiem w районную administrację, jeśli chcesz uzyskać działka. Poproszę paszport.
2
Zaprasza do wzięcia udziału w aukcji, w których można wygrać przetarg na odbieranie działki poza kolejnością. Ale udział w aukcji oznacza konieczność wprowadzenia 10% od wartości początkowej, określonej na aukcji. W trakcie sesji cena działki może osiągnąć granicznych listew i zapłacić trzeba ją tylko po to, aby uzyskać prawo budować na ziemi i płacić czynsz cały okres budowy. Nie wszyscy mogą płacić takie pieniądze, więc wynajem działek w kolejności nikt nie został odwołany.
3
Jeśli masz jakieś ulgi na darmowe lub nadzwyczajne uzyskanie terenu, przedstaw dowody. Na nadzwyczajne i pierwszorzedne uzyskanie gruntów mają prawo do rodzin wielodzietnych, żołnierze, którzy służyli w regionie dystrybucji ziemi ponad 10 lat, uczestnicy II wojny światowej i twarzy, równoważne współmałżonka do nich, pracownicy organów VD.
4
Niezależnie od tego, czy należą do kategorii beneficjentów lub nie, decyzja o przyznaniu działki bierze lokalna gmina. Rozkład pierwszeństwa lub przede wszystkim zależy od dostępności gruntów. Więc może umieścić na preferencyjnych kolei, która może rozciągać się na kilka lat.
5
Otrzymany działka mogą złożyć do wynajęcia lub bezpośrednio przekazać na własność. Jeśli z tobą umowy najmu na okres dłuższy niż jeden rok, należy zarejestrować je w ФУГРЦ.
6
Jeśli administracja jest gotowa od razu przekazać działka na własność, uzyskać orzeczenie, przesuń межевание, otrzymasz кадастровые wyciągi i zarejestruj prawa własności w ФУГРЦ.
logo
Article Categories:
Działki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *