Jak złożyć działka, znajdująca się w wynajem, nieruchomości

Działka, znajdujący się w wypożyczalni, należy do lokalnego gminy i z nim nie można dokonywać czynności prawnych, takich jak sprzedaż, wymiana, darowizna, testament. Zgodnie z kodeksem Ziemi federacji ROSYJSKIEJ każdy obywatel federacji ROSYJSKIEJ może uzyskać prawa własności dzierżawa działki. Aby to zrobić, należy przygotować dokumenty i zwrócić się do administracji районную.

Jak złożyć działka, znajdująca się w wynajem, nieruchomości

Trzeba

  • – oświadczenie w administracji;
  • – rozporządzenie;
  • – кадастровые dokumenty;
  • – paszport;
  • – potwierdzenie płatności za działkę;
  • – dowód wpłaty opłaty rejestracyjnej;
  • – dokumenty wprowadzone do eksploatacji budowli;
  • – oświadczenie w ФУГРЦ.

Instrukcja

1
Jeśli masz umowę najmu na działkę i planujesz go wykupić na własność, skontaktuj się z lokalnym gminy z wnioskiem. Jeśli działka uzyskane w trakcie aukcji, to na niego należy wykupić paszport katastralny, plan, uzyskać jednolity numer katastralny.
2
Do dekoracji katastralnych dokumentów skontaktuj się z Federalny Urząd jedno rachunkowości ziemi, katastru i kartografii. Napisz zgłoszenie na wyzwanie inżyniera wieczystych. Ci przeprowadzą wykaz niezbędnych prac katastralnych. Na podstawie otrzymanych dokumentów technicznych można umieścić działka na katastralny ewidencji i uzyskać wyciąg z katastralny paszport oraz kopię katastralny planu. Zrób z otrzymanych dokumentów, kserokopie i okazać je do administracji.
3
Na podstawie wniosku i dokumentów otrzymasz postanowienie o płatnej lub bezpłatnej przekazanie gruntów na własność.
4
Skontaktuj się z ФУГРЦ, wypełnij formularz, zapłacić zapłacić koszty sądowe za rejestrację, okazania orzeczenia administracji, swój paszport i kserokopie wszystkich dokumentów. Przez 30 dni otrzymasz dowód własności.
5
Jeśli otrzymałeś działka w trakcie aukcji, to do dekoracji ziemi z wynajmu nieruchomości zobowiązany okazać w administracji oryginały i kserokopie dokumentów o wpisaniu budynku do eksploatacji. Składać кадастровые dokumenty nie trzeba na wszystkie działki wydane do wynajęcia w trakcie aukcji, są кадастровые paszportu, plany, wszystkie sekcje ustawione na jeden katastralny ewidencji. Musisz uzyskać orzeczenie administracji, zapłacić 2,5 % od wartości katastralnej i zarejestrować prawa własności w ФУГРЦ.
6
W ФУГРЦ przedstawić orzeczenie, paragon i kserokopię opłaty za przekazane ziemię, potwierdzenie płatności skarbowe, oświadczenie, paszport, wyciąg z katastralny paszport oraz kopię katastralny planu. Przez 1 miesiąc otrzymasz świadectwo własności.
logo
Article Categories:
Działki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *