Jak wyrazić swoje uczucia

Każdy związek w pierwszej kolejności zakłada wzajemne zrozumienie. Jeśli nie rozumieją, to wcale nie znaczy, że winny jest twój partner, może to właśnie ty nie wiesz jak wyrazić swoje uczucia poprawnie. Nie rozpaczaj. Sztuki poprawnych stosunków można się nauczyć.

Jak wyrazić swoje uczucia

Instrukcja

1
Na początku oceń, czy łatwo ci rozmawiać z ludźmi i poznawać nowych ludzi. Aby to zrobić, po prostu podejdź do przechodnia na ulicy i dowiedz się, która jest godzina, czy zapytać o drogę. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że jest to dość trudne dla ciebie, będzie musiał poćwiczyć. Pchaj się komunikować, naucz się łatwo znaleźć kontakty z ludźmi. Wkrótce po takich treningów sprawa pójdzie gładko.
2
Naucz się uśmiechać. Zastanów się i odpowiedz na pytanie: czy w ogóle często się uśmiechasz? Nie na służbie, a tak po prostu – przechodniów, rodzinie i bliskim? Podejdź do lustra i znajdź tę, jedyną i niepowtarzalną, twój uśmiech. Następnie w ciągu przynajmniej jednego dnia spróbuj uśmiechać się częściej, bez przyczyny, znajomym i nieznajomym. Podaruj im odrobiny ciepła i miłości. W przyszłości umiejętność uśmiech ci się bardzo przyda.
3
Naucz się mówić komplementy. Czy często mówisz komplementy swoim bliskim ludziom? Jak trudno powiedzieć znajomemu mężczyźnie, że ma świetny nowa fryzura? Staraj się mówić ludziom komplementy częściej, niech się cieszą, a ty w tym czasie, ćwiczenia.
4
Naucz się dotykać osoby w trakcie rozmowy. Oczywiście, należy zachować strefy komunikacji, i wcale nie musisz nieprzyzwyczajony partnera biznesowego złapać za rękaw i całuje w policzek. Ale delikatnie i naturalnie dotknąć rozmówcy, powiedzmy, na randce nie tylko można, ale nawet trzeba. To stworzy powiernicze atmosferę. Jeśli jest wam ciężko dotknąć człowieka, poćwiczyć na swoich przyjaciół i bliskich. Naucz się ich przytulić. Uważa się, że ramiona – to jest bardziej intymny i zaufania gest, niż nawet dotknięcie dłoni, więc nie zaniedbywać, jeśli jest taka możliwość.
5
Czy często mówisz bliskim ludziom, że ich kochasz? Przestańcie się wstydzić lub bać się słów o miłości. Są naturalne i piękne. Znajomym i rodzinie tak miło będzie usłyszeć od ciebie o tym, jak bardzo ich kochasz! Naucz się mówić o swoich uczuciach, aby potem móc się ujawnić swoje uczucia do ukochanej osoby.
Innymi słowy, naucz się być otwartym, szczerym i towarzyski – i wtedy wszystko masz! Powodzenia!
logo
Article Categories:
Uczucia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *