Jak zrozumieć jego uczucia

Zazwyczaj kobiety bardzo subtelnie czują sympatię do siebie ze strony mężczyzn. Są jednak i kobiety z niezbyt rozwiniętą intuicję, i dość skrada się mężczyźni. W tym przypadku, aby określić, podobasz czy mężczyźnie, spróbuj popatrzeć z różnych stron jego zachowanie w twojej obecności.

Zazwyczaj kobiety bardzo subtelnie czują sympatię do siebie ze strony mężczyzn

Instrukcja

1
Należy zwrócić uwagę na jego gesty. Słowa mogą wyrazić wszelkie kłamstwo, a to gesty, najczęściej, nie da się podrobić. Kochający człowiek nie jest w stanie odwrócić się do ciebie plecami, a wręcz przeciwnie, będzie słuchać twoich słów, zwracając się w stronę.
2
Jeśli mężczyzna nieco pochylony i lekko pochyla się do ciebie podczas rozmowy, to na pewno jest w was jest zainteresowany. Także uważaj, jak się siedzi podczas rozmowy – jeśli jego ramiona nieco stosowane w twoją stronę, to też mówi o jego zainteresowania.
3
Последите za tym, zaczyna powtarzać swoje działania. Na przykład, jęli się do torebki po telefon i natychmiast wyciąga z kieszeni. To kolejny znak jego pasji. A jeśli on łączy ręce na piersi, to jest to znak bliskości do znajomego.
4
Obserwuj go spojrzeniem. Jeśli podczas rozmowy mężczyzna próbuje utrzymać swój wygląd lub odwrotnie, zbyt szybko odprowadza oczy, na pewno jest ci obojętna.
5
Słuchaj tego, co mówi mężczyzna i jak on to mówi. Jeśli ktoś do ciebie słabość, to w jego mowie na pewno będzie czuł się trochę emocji. Ponadto, mężczyzna, któremu się podobasz, na pewno będzie się dużo mówić o sobie – chce pokazać siebie w jak najlepszym świetle. Nawiasem mówiąc, uważa się, że jeśli po zapoznaniu się człowiekowi wydaje się, że już gdzieś cię widziałem, to znaczy, że podobasz mu się.
6
Uważaj na jego małym palcu. Jeśli twój związek jest już na tyle доверительны, to podczas rozmowy mężczyzna może, jakby mimochodem, dotknąć dłoni i nie będzie jej отдергивать, lub przypadkowo dotknie nogą na nodze i nie będzie jej sprzątać. Wszystko to sygnalizuje o jego sympatii do ciebie.
7
Последите o tym, jak rozmawia z innymi dziewczynami w twojej obecności. Często mężczyźni kochają flirt z przyjaciółkami dziewczyny, która im się podoba. Przy tym mężczyzna będzie stale spoglądać na ciebie, aby zrozumieć swoją reakcję na te działania.
8
Uważaj, jak mężczyźnie ciekawe jest to, czym jesteś zainteresowany. Jeśli mu ładne, to z pewnością zacznie pytać was o zainteresowaniach i znaleźć jakieś wspólne tematy do rozmów.
9
Dopaść zakochanego młodego człowieka bywa niekiedy dość trudne. Ale jesli podejrzewasz kogoś w uczuciach do ciebie – to podlega on najniższej starannego sprawdzania na szczerość.
logo
Article Categories:
Uczucia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *