Jak wyznać miłość najlepszej przyjaciółce

Twierdzenie o tym, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie jest możliwa, tylko częściowo prawda. Według jednego społecznego ankiety okazało się, że większość respondentów uważa, że przyjaźnie są możliwe, ale do tego czasu, dopóki nie przerodzą się w coś więcej. I wtedy powstaje konieczność opowiedzenia przyjaciółce o swoich uczuciach. Sposobów na wyznanie miłości jest wiele, najważniejsze jest, aby zrozumieć, który z nich jest właśnie dla ciebie.

Jak wyznać miłość najlepszej przyjaciółce

Trzeba

  • – romantyczna kolacja;
  • – bilety do kina;
  • – prezent dla przyjaciółki;
  • – kwiaty;
  • – balony

Instrukcja

1
Jeśli masz pod ręką już bardzo dawno temu, swoje przyjaźnie mają wieloletnie doświadczenie, odwrócić sytuację będzie dość trudne. Ona na pewno traktuje cię jak przyjaciela, i wszystko. Tym bardziej, jeśli ma rodzinę. Inna sprawa – jeśli ona jest szczęśliwa ze swoim mężem, więc warto spróbować.
2
Zrobisz banalne: zaproś ją na randkę. Ale zrób to tak, aby zrozumiała, że rozmowa będzie o czymś poważnym dla ciebie. Można w jakikolwiek sposób wskazywać na jego treść, „przygotować grunt”. Powiedz na przykład, że chcesz porozmawiać o tym, co cię mocno przeszkadza w relacji, ale nie odważył się, że nie można już odkładać tej rozmowy.
3
Jeśli przyjaźń, завязавшаяся między wami, nie ma bardzo dawno temu, ale ona już zdążyła wejść w rolę najlepszej przyjaciółki, być może rozwiązanie twojego problemu nie jest takie trudne. Całkiem prawdopodobne, ona sama oczekuje od was tego samego wyznania. Zrób go w kameralnej, spokojnej atmosferze, tak aby nikt ci nie przeszkadzał. Mówisz poważnie, nie zejść do teatralnych gestów i mimiki, jeśli chcesz, aby potraktowała wszystko zgodnie z twoimi oczekiwaniami.
4
Jeśli ona nadal ciężko widzieć w tobie przyjaciela, nawet po wszystkich podpowiedzi z waszej strony, przyznaj się jej w swoich uczuciach wprost i otwarcie. Powiedz, że bardzo cenisz sobie waszą przyjaźń, ale wiadomo, że, niestety, nie mogę pozostać w takiej roli, tak jak was przepełnia uczucie miłości.
5
Uwzględnij cechy charakteru swojej dziewczyny. Z jakichś pozycji nawet łatwiej będzie wyznać jej swoich uczuć, niż praktycznie nieznanej dziewczynie. Skorzystaj z tym, co znasz jej zainteresowania i pasje. Możliwe, że uwielbia filmy o wampirach w stylu „Zmierzchu”? Zaproś ją do kina, a potem zorganizować w jakiejś restauracji na romantyczną kolację. Daj jej ładny wystrój, można na niej zagrać na pianinie, jeśli, oczywiście, nie posiadasz takich talentów i przyznaj się w swoich uczuciach. Jest mało prawdopodobne, romantyczna natura ostoi się przed takim uznaniem.
6
Postaraj się zmienić, aby potraktowała cię inaczej spojrzała na ciebie inaczej. Niech zobaczy w tobie człowieka, a nie tylko kamizelkę do łez lub słodkiego chłopca, który zawsze jest gotów wysłuchać wszystkie jej problemy. Zmień taktykę postępowania. Nie bój się jej zaskoczyć, bo to właśnie z tego pojawia się zainteresowanie człowieka. Przyznaj się w miłości w nietypowy sposób. Tutaj można wybrać żadnych opcji, na co masz wystarczająco dużo wyobraźni: uznanie z róż na asfalcie pod jej oknem lub plakat odpowiedniej treści, ozdobione balonami, serenada i pr.
logo
Kategoria:
Uczucia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.