Jak wyposażyć plac zabaw dla wyprowadzanie psów

Opieka nad psem wymaga codziennych spacerów. Dlatego w wielu miastach tworzone są miejsca dla spacery tych zwierząt. Każda taka platforma powinna być wyposażona w specjalny sposób.

Jak wyposażyć plac zabaw dla wyprowadzanie psów

Instrukcja

1
W centralnej części miasta z gęstą zabudową mieszkalną, wyposaża place zabaw dla wyprowadzanie psów o powierzchni 400 – 600 m. kw. Na terenach poza miejskich dzielnic mogą znajdować się w pobliżu dróg i linii kolejowych, linii energetycznych i zajmować 800 i więcej m. kw. na Pewno izoluje je albo żywopłoty z drzew i krzewów, albo netto lub listew ogrodzenia o wysokości 1,5 m.
sprzęt do kurnika
2
Powierzchnia boiska rób płaskiej. Może to być trawnik z wysokości runi 3-5 cm lub pospółka-żwir, idealne do regularnego sprzątania i aktualizacji. Plac zabaw powinien być wyposażony w miejsca do siedzenia, urny, стендовыми wskaźnikami, urządzeń oświetleniowych. Konfiguracja zabaw zależy od możliwości krajobrazu.
jak wyposażyć akwarium dla красноухой teenage mutant
3
Prawem regulowana odległość od boiska do chodzenia psa do okien budynków mieszkalnych. Powinno być nie mniej niż 40 m, a do granic dziecięcych, przedszkoli i szkół nie mniej niż 50 m.
wyposażyć klatkę dla papugi
4
Wielu właścicieli wybieg swoich pupili łączą ich podobne do szkolenia. Dlatego najlepiej, gdzie jest to możliwe, należy wyposażyć place zabaw dla jednoczesnego chodzenia i szkolenia psów. Należy je wyposażyć szkoleniowych, szkolenia i sportowe pociski, zadaszeniem od deszczu, ławkami, stoiskiem informacyjnym, kontener do gromadzenia odpadów, a także утепленным pomieszczeniem (być może, bez fundamentu) do przechowywania niezbędnego w tresurze sprzętu, urządzeń i obiektów instruktorów.
jak trzeba wyprowadzać psów
5
Boisko do szkolenia psów nie mniej niż 2000 m kw. powierzchni. Ona także powinna mieć która jest wyrównana powierzchnia i powłoka, która zapewnia dobry drenaż, nie traumatyczne kończyny zwierząt. Na przykład, może być piaszczyste lub piaszczysto-telefonie podłogowa, idealne do regularnego sprzątania i aktualizacji. Ogrodzenia powinny być o wysokości co najmniej 1,5 m, z bramą i furtką, z posadzone po zewnętrznej stronie krzakami. Odległość między elementami i sekcjami ogrodzenia, jego dolną krawędzią a ziemią nie powinno pozwalać psom opuścić boisko lub wyrządzić sobie szkody.
jak przestrzegać zasad wyprowadzanie psów
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.