Jak wyposażyć balkon

Przy sprzęcie balkonu należy powstrzymać się od wszystkiego, co będzie się psuć architekturę jego elewacji. Do tej sprawy trzeba podejść bardzo poważnie. Na balkonie powinny znajdować się tylko niezbędne przedmioty.

Jak wyposażyć balkon

Instrukcja

1
W strefie do pracy najlepiej ustawić rozkładany stół. Nie należy również zapominać o oprawach. Koniecznie zaznacz w tej strefie krzesło lub fotel. Dużą popularnością obecnie cieszą się wiklinowe krzesła i полукресла. Możesz też na balkon umieścić meble, które posiada metalowy stelaż. Według niego są napinane przewody z materiałów syntetycznych.
2
W strefie relaksu umieść zwykły leżaczek, a także kilka niewysokich stolec i stolik. Zamiast stolika można ustawić drzwiczek tablicy. To pomoże zaoszczędzić przestrzeń. Nie jest to zalecane na balkonie położyć na łóżku lub тахту. Dane przedmioty będą tylko zaśmiecać powierzchnia. Również one mogą być намочены deszczu.
3
Do snu i wypoczynku na świeżym powietrzu za pomocą zwykłego pokoju. W sklepach sprzedawane są specjalne składane łóżka, które są przeznaczone do loggi i balkonów. Takie łóżka po rozłożeniu są mocowane przegubowo jedną stroną do ściany. Należy obliczyć wysokość mocowania. Ona musi być taka, aby w górnym stanie krawędź łóżka był nieco poniżej parapetu. Wzniesione pojedyncze zablokować w pozycji pionowej. Można również powiesić nad nim specjalne kurtyny. Będą one w ciągu dnia ukryć konstrukcję. Zaleca się ją robić z ceraty lub поливинилхлоридной folii. Takie materiały są w stanie chronić materac przed deszczem.
4
W okresie letnim na balkonie można zjeść obiad. W tym celu zamiast pulpitu najlepiej ustawić mały stół. Nie zapomnij o табуретах. Jeśli jest możliwość, to przykryj je wodoodporny materiał lub dobrym lakierem. Przetworzone stołki nie będą pękać od wilgoci. Również oni będą mieć estetyczny wygląd i dobrze przekształcają przestrzeń tarasowa.
logo
Article Categories:
Remont mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *