Jak wyczyścić szary zamsz

Wyczyścić zamszowe produktu można, przy użyciu profesjonalnych metod, jak i sprawdzone ludowe porady i przepisy. Główną zaletą czyszczenia w warunkach domowych jest znaczna oszczędność kosztów. Z kolei, dając produkt z zamszu zawodowego mistrza, będziesz całkowicie przekonany o pozytywnym wyniku. Wybór należy do ciebie.

Jak wyczyścić szary zamsz

Trzeba

  • – sztywna szczotka;
  • – wyposażenie gąbka;
  • – woda;
  • – mydlana wióry;
  • – roztwór magnezu;
  • – terpentyna;
  • – talk;
  • – benzyna;
  • – mleko.

Instrukcja

1
Aby wyczyścić szary zamsz od brudu, na początek należy usunąć resztki zanieczyszczeń za pomocą roztworu mydła. Do tego 1 łyżkę mydła wiórów rozpuścić w 1 szklance ciepłej wody. Za pomocą twardej szczotki do butów delikatnie kolistymi ruchami wyczyścić zanieczyszczenia, tworząc pianę. Przetrzeć urządzenie wilgotną szmatką. Teraz można go посушить.
2
Łaźni metoda czyszczenia zamszu. Produkt przez kilka minut (10-15) i potrzymać nad parą. Następnie, za pomocą twardej szczotki, należy go wyczyścić. W końcowym etapie wytrzeć szary zamsz wilgotną czystą szmatką.
3
Mieszanka łyżeczki sody i ciepłego mleka oraz skutecznie radzi sobie z różnymi zanieczyszczeniami. Aby to zrobić, wymieszać dane składniki w proporcji 1 łyżka na szklankę. Specjalną twardą szczotkę namoczyć w otrzymanym roztworze i kolistymi ruchami nanieść na produkt. Następnie przetrzeć je wilgotną szmatką i prześlij na suszenie do dobrze wentylowanego pomieszczenia.
4
Mocno zabrudzone obszary na szarym замше można usunąć za pomocą specjalnej mieszanki. Do jej przygotowania wymieszać 1 łyżkę terpentyny, 1 łyżka talku, 1 łyżkę stołową roztworu magnezu. Za pomocą drewnianej laski doprowadzić tę mieszankę do uzyskania jednolitej konsystencji. Produkt z szarego zamszu najpierw uż некипяченым ciepłym mlekiem za pomocą zwykłej kuchennej gąbki. Po tym wcześniej przygotowaną mieszankę nanieść na zabrudzoną powierzchnię. Z góry na pastę nałóż kilka kropli czystej terpentyny. Jak tylko środek wyschnie, należy usunąć resztki twardą szczoteczką. Następnie produkt wytrzeć wilgotną szmatką. Tę procedurę można wykonać kilka razy, aż do całkowitego zaniku zanieczyszczeń.
5
Tłusta plama na замше można rozwiązać za pomocą talku i benzyny. Do tego zanieczyszczoną powierzchnię zwilżyć za pomocą wacikiem (tamponu) niewielką ilością benzyny. Z góry posypać talkiem i odczekaj 20-30 minut. Za pomocą twardej szczotki usunąć resztki środków.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.