Jak wybrać tani samochód

Jeśli masz ograniczony budżet na zakup samochodu, a zywej kredytowej niewoli nie ma ochoty, należy zwrócić uwagę na tanie modele pojazdów. Nie jest to na pewno będą modelu krajowego przemysłu motoryzacyjnego zagraniczne w podstawowych wersjach wyposażenia czasami stoją także, a wykonane znacznie lepiej. Nawet u znanych producentów samochodów jest gama modeli masowej konsumpcji w atrakcyjnej cenie.

Jak wybrać tani samochód

Instrukcja

1
Zdecyduj, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na samochód. W niej powinna należeć nie tylko cena samego samochodu, ale i instalacja dodatkowego sprzętu, ubezpieczenie, załączenie ewidencji i zakup niezbędnych dla obsługi małych rzeczy. Należy pamiętać, że kupić samochód w wersji podstawowej, bez narzuconych sprzedawcą usług dodatkowych jest bardzo trudne.
2
Odwiedź kilka salonów samochodowych. U autoryzowanych dealerów ceny na te same maszyny, zainstalowane producentem samochodów. A oto warunki dostawy i sprzedaży mogą się różnić. Na popularne tanie maszyny ponownie tworzą się ogromne kolejki. Ale zamawiając samochód, można wybrać żądany kolor, i wyposażeniem.
3
Należy zwrócić uwagę na wady tanich samochodów. Jak zwykle tania zabudowa ma małą moc silnika, eleganckie wykończenie wnętrza, minimalne elektrykę i systemy bezpieczeństwa. Brakujące elementy można oczywiście postawić samodzielnie – radio, światła przeciwmgielne, szyby.
4
Przeczytaj, jakie są niedrogie modele teraz są reprezentowane na rynku. Do nowości można zaliczyć Hyundai Solaris, ceny zaczynają się od 424 tys. p. Po tym otrzymasz 107-konny silnik na pełnym modelu oryginalnego projektu. Bliski konkurent Solaris również koreańska nowość Kia Rio. Do parametrów technicznych maszyny te najbardziej podobne. Fani małych samochodów spodoba Kia Picanto w nowym nadwoziu i w cenie 370 tys. p za samochód w wersji podstawowej.
5
Jeśli chcesz samochód bardziej znany producent samochodów, udaj się do aso salon Volkswagen. Model Polo sedan akurat jest przeznaczona na kapryśną kupującego, który chce uzyskać wysokiej jakości samochód za małe pieniądze. Do tego samochody tej marki znane są ze swojej jakości i nie musisz się martwić, że popełnili błąd w stylu „skąpy płaci dwa razy”.
6
Aby jeszcze więcej zaoszczędzić, poczekaj do końca roku, kiedy zaczną sprzedawać samochody mijającego roku. Jeśli nie zasadniczy rok produkcji, to świetna okazja, aby uzyskać zniżkę na samochód lub uzyskać dobre prezenty do niego.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.