Jak dowiedzieć się, w kredycie samochód, czy nie

Z powodu szybkiego wzrostu kredytów na zakup samochodów, zwiększa się liczba oszukańczych działań. Bez skrupułów obywatele, nie zgasiłem kredyt za samochód, próbują go sprzedać, i przy pomyślnym wyniku sprawy klienci borykają się z masą problemów. Dlatego przed zakupem auta należy dokładnie sprawdzić, kredyt czy nie.

Jak dowiedzieć się, w kredycie samochód, czy nie

Instrukcja

1
Jednym z najczęstszych sposobów sprawdzenia auta na depozyt w banku jest korzystanie z VIN-kodu. Aby to zrobić przejdź do trybu online i szukać miejsc, oferujących tę usługę, przy czym za darmo. Następnie w odpowiedni wiersz na miejscu wpisz VIN-kod samochodu, który chcesz sprawdzić. Jeśli okaże się hipotecznego, na ekranie pojawi się informacja o banku i data zakończenia zabezpieczenia.
2
Wierni oznaki tego, że samochód jest w zobowiązała się do banku: cena, dokumenty i zachowanie sprzedawców. Насторожитесь, jeżeli cena sprzedawanej maszyny na 10-15% poniżej średniej rynkowej wartości podobnych samochodów. Zobacz PTC, jeśli na nim kosztuje znaczek „Duplikat”, a samochód jeszcze „młody”, zastanówcie się, przecież banki przy udzielaniu kredytu auto zabierają oryginał PTC do pełnej spłaty zadłużenia.
3
Zobacz, jak jest wyposażony samochód. Jak zwykle u kredytowej maszyny będzie fabryczny. To, co jest „dla siebie”, najprawdopodobniej będzie brakować, np. radioodtwarzacz, alarm itp.
4
Aby dowiedzieć się w zastaw samochodu w banku lub nie, skontaktuj się z Centrum kredytowe”, znajdujący się w twoim mieście lub w OAO „Narodowe biuro kredytowe”, która znajduje się pod adresem: Federacja Rosyjska, Moskwa, Скатертный uliczka, dom 20, budynek 1, telefon: 8(495) 221-78-37. W celu uzyskania interesujących cię informacji trzeba będzie dostarczyć alufelgi właściciela pojazdu. Stosowną informację można dostać za darmo i nie częściej niż 1 raz w roku.
5
Poza tym, czy samochód kredytowych można dowiedzieć się w oficjalnej dystrybucji części. Aby to zrobić, skontaktuj się z jego pracowników wraz z właścicielem maszyny, oni udzielą ci wszystkich niezbędnych informacji, w tym i to była maszyna oprawione w kredyt ją poprzednimi właścicielami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.