Jak kupić samochód Chevrolet Niva

Samochód Chevrolet Niva przyciąga swoją niezawodnością i niską ceną. Jeśli masz zamiar kupić ten samochód, to koniecznie dowiedz się, na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie.

Jak kupić samochód Chevrolet Niva

Trzeba

  • – przyrząd do sprawdzania grubości lakieru;
  • – pieniądze.

Instrukcja

1
Zdecyduj, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na zakup Pola. To pozwoli przeznaczyć na te lata produkcji, na które możesz sobie pozwolić. Nie warto się spieszyć kupić samochód, jeśli widzisz, że cena jest zbyt niska. Ryzykujesz kupić uszkodzony lub skradziony samochód. Najprościej kupić nowy Chevrolet Niva. Przecież w tym przypadku należy tylko znaleźć najbliższy salon samochodowy, wybrać kolor i kompletność i przyjść z pieniędzmi i dokumentami w wyznaczonym dniu.
2
Uwaga: przy pierwszym badaniu na stan lakieru. Sprawdzaj samochód tylko w ciągu dnia, aby była możliwość uważnie rozważyć go ze wszystkich stron, przy dobrym oświetleniu. Jeżeli różne części blacharskie różnią się od siebie odcieniami, to świadczy o tym, że samochód był w wypadku. Warto również zabrać ze sobą specjalny przyrząd, który pokazuje grubość lakieru. Z jego pomocą można łatwo dowiedzieć się, czy była lakierowana ta Niwa, czy nie.
3
Sprawdź salon. Nie warto brać samochód z podartym i неухоженным wnętrza. Bo jeśli człowiek niedbale odnosi się do wnętrza samochodu, to i technicznych podzespołów maszyny należy się spodziewać takiego samego stosunku. Nie bój się targować przy zakupie. Staraj się obniżyć cenę, widząc jakieś wady.
4
Podejdź do obejrzenia dokumentów z wielką uwagą. Kupić najlepiej tylko z переоформлением. Kupując Niwa przez pełnomocnika, ryzyko w przyszłości stracić. Jako zabezpieczenie. poproś gospodarza podjechać do dowolnego stacjonarnych stanowisku DPS, aby sprawdzić maszynę pod kątem kradzieży.
5
Należy przed zakupem odwiedzić serwis i sprawdzić stan techniczny maszyny. Zrób kompleksową diagnostykę samochodu. Zazwyczaj jej cena nie przekracza tysiąca rubli. Koniecznie poproś, aby sprawdzić geometrię nadwozia i zmierzyć kompresję na wszystkich cylindrach.
6
Zostaw zastaw wziął pokwitowanie. Wyznacz datę dokonania transakcji kupna-sprzedaży samochodu. Około każdego MREO zwykle znajduje się bardzo wiele firm, w których można zawrzeć umowę kupna-sprzedaży pojazdu oraz wykupić ubezpieczenie.
logo
Article Categories:
Kupno i sprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *