Jak kupić samochód i zarejestrować się na drugiego człowieka

Pragnienie, aby odnowić samochód na drugiego człowieka występuje z różnych powodów. Na przykład jeden z małżonków kupuje samochód dla siebie, a po zdecyduje się zarejestrować na drugiego małżonka. Albo ktoś zdecyduje się dać swój samochód.

Jak kupić samochód i zarejestrować się na drugiego człowieka

Instrukcja

1
W każdym razie, samochód trzeba najpierw kupić i zarejestrować na siebie, zanim pakietów, przepakowywać albo dać komuś innemu. I do tego można przejść cykl określonych procedur.Wybierz w salonie swój ulubiony samochód i wypełnić umowę kupna-sprzedaży. Przy czym pozostaw bez plam i poprawek.
2
Po podpisaniu dokumentów, umowa kupna-sprzedaży uważa się za zakończone. Dalej w ciągu pięciu dni pójść do wydziału POLICJI w miejscu zamieszkania. Wypełnij wniosek, porównaj rejestracyjne agregaty na specjalnie stworzonej platformie i oddaj inspektorowi POLICJI pakiet następujących dokumentów: oświadczenie, karta pojazdu, z załączoną kserokopią umowy kupna-sprzedaży, tranzytowe znaki i własny paszport. W ciągu tych pięciu dni również należy wykupić polisę OC, który pokaże inspektorowi przy składaniu dokumentów, i nie zapomnij, aby zapłacić pewną kwotę opłaty rejestracyjnej za rejestrację. Dowód wpłaty należy dołączyć do pakietu dokumentów.
3
Po upływie trzech godzin roboczych otrzymasz госномера, Dowód rejestracyjny i Karta pojazdu, gdzie znaleźć się oznaczenie o rejestracji. Gdy zajdzie taka potrzeba przepisać samochód na drugiego człowieka, będzie musiał przejść cały proces rejestracji na nowo. Tylko wstępnie zdjąć maszynę z ewidencji POLICJI.
4
Aby to zrobić, przygotować listy dokumentów i oddać go w odbiornik okno działu POLICJI.
5
Gdy dokumenty radzą sobie, zapłać za czynności rejestracyjne w Sbierbank, sprawdź na tarasie widokowym rejestracyjne agregaty samochodu. Dostarcz dokumenty i pokoju w okno rejestracji i poczekaj, aż się w nich wniosą poprawki.
6
Jak tylko ci się spodoba dokumenty i tablice tranzytowe, przejść przez proces rejestracji auta na nowo. Tylko tym razem weź ze sobą osobę, na której będzie переоформлен samochód.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.