Jak wstawić tagi

Internet jest tak mocno wszedł w nasze życie, że już nie wyobrażalny życia bez niego. Jak wszystkie progresywne technologie, dostęp do internetu stara się zoptymalizować proces wyszukiwania potrzebnych informacji. Pomogą ci w tym tagi.

Nie zapominaj o tagach, a twoje życie stanie się łatwiejsze!

Instrukcja

1
Tagi – to główne tematy wiadomości. Każdy z nich może być ich kilka. Na przykład, w przepisie na ciasto czekoladowe tym będzie co najmniej trzy: przepis, czekolada, ciasto.
Tagi pozwolą zrobić próbkę żądanej informacji, takich jak filtrowanie wiadomości według autora (Jeż), kierunkowe (publicystyka), tematu (Azja).
Zgadzam się, szukać ci się komunikat o wiele wygodniej, niż w nieskończoność przerzucać strony społeczności internetowej z wieloletnią historią.
2
Dodaj tagi do wiadomości, nie będzie problemu. Po prostu trzeba nie zapominać o nich i z szacunkiem odnosić się do użytkowników, którzy będą korzystać z informacji po ciebie.
We wszystkich szablonach, które zawierały wykaz znaczników, jest specjalne pole dla nich. Najczęściej nazywa się „tagi”, „tematy”, „słowa kluczowe”.
W wielu programach otwiera się już powstaje lista tagów, więc trzeba będzie po prostu zaznaczyć pole wyboru obok żądanego tematu.
3
Tagi są w stanie ułatwić życie nie tylko w internecie. Można to zrobić na swoim komputerze. Wprowadź nazwę pliku słowa kluczowe, i szukać ich będzie łatwiej. Dodaj tematy do listy nagrań audio i słuchać wszystkich piosenek ulubionego zespołu nie jest trudne. Zrób notatki do zdjęć, a potem w ponury jesienny dzień można podziwiać widoki na piaszczyste plaże bez mrugnięcia.
logo
Article Categories:
Zarządzanie stronami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *