Jak wgrać monitor LG

Monitory, jak i telewizory, dość trudno перепрошивать. Jest to związane ze znalezieniem układu w konstrukcji urządzenia. Nie dostać się do miga firmware monitora bez specjalnej na potrzeby i koniecznie spuścić stare informacje z chipsetu na komputer.

Jak wgrać monitor LG

Trzeba

  • – lutownica;
  • – zestaw narzędzi;
  • – programator.

Instrukcja

1
Znajdź serwisową instrukcję do modelu monitora LG. Bez niej nie przystąpić do перепрошивке, ponieważ proces ten wiąże się z выпаивание jego układu. Proszę zapoznać się z kolejnością sortowania urządzeniu, po czym wyjmij układ monitora. Postępuj przy tym bardzo ostrożnie. W przypadku braku doświadczenia w pracy z układami scalonymi w żadnym wypadku nie dostać się do samodzielną miga firmware.
2
Z góry kup programator do wgraniu nowego układu twojego monitora. Możesz znaleźć programatory w sklepach technologii radiowej twojego miasta, a także zamówić je w sklepie lub zrobić samemu jeśli masz umiejętności pracy z tego typu techniki, do tego trzeba pobrać schemat z internetu.
3
Podłącz programator do komputera i przy pomocy specjalnego narzędzia spuścić informacje z podłączoną układu monitora. Jest to konieczne do tego, aby w przyszłości uniknąć problemów z nowym programem firmware urządzenia.
4
Pobierz nowe oprogramowanie firmware dla twojego monitora. Najlepiej wybrać program, sprowadzone specjalnie dla danego modelu, w przeciwnym razie można zepsuć monitor, i trzeba będzie skontaktować się z naprawą do specjalistów centrum serwisowego. Możesz korzystać z oprogramowania dostępnego pod poniższym linkiem: http://master-tv.com/proshivki/mon/LG-eeprom-memory-dump.html. Uwaga, wszystkie programy, firmware, do pobrania na twój komputer, należy przed montażem sprawdzić system pod kątem wirusów.
5
Sew układu monitora ściąganych i sprawdzonej na wirusy programem firmware przy pomocy programatora. Wyjąć z niego schemat i wrócić z powrotem do monitora, trwale zabezpieczając jej położenie. Włącz go i sprawdź działanie nowego oprogramowania.
Porada
Powierz miga firmware monitora pracowników centrów serwisowych.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *