Jak wezwać lekarza

Jeśli jesteś chory i nie możesz odwiedzić przychodnię, to możesz wezwać lekarza do domu. Sąd rejonowy terapeuta wyjeżdża na połączenia tylko w dni powszednie tygodnia. Wąskie sam specjaliści połączenie nie wyjeżdżają. Można je wywołać na dom tylko z prywatnej kliniki. Do tego, aby miały fachową pomoc medyczną w każdy dzień tygodnia, trzeba wiedzieć, jak, kogo i kiedy można wywołać.

Jak wezwać lekarza

Instrukcja

1
Powiat lekarza z przychodni można wywołać przy wszelkich zaburzeniach zdrowia.

W podwyższonej lub obniżonej temperaturze.

W wysokie lub niskie ciśnienie krwi.

Podczas gwałtownego zaostrzenia chronicznych chorób

Podczas przeziębienia.

Gdy pojawi się czerwone plamy niewiadomego pochodzenia.

Przy grypie.

Przy ogólnej słabości.

Przy lekkich ran.

Przy wszystkich dolegliwościach i chorobach, które nie wymagają natychmiastowej pomocy lekarskiej. Aby wezwać lekarza, trzeba zadzwonić do районную przychodni. Dokładnie podać: nazwisko, imię, imię ojca, rok i miesiąc urodzenia, adres domowy, objawy choroby. Sąd rejonowy lekarz przyjdzie do ciebie w ciągu dnia. Jeśli nie znasz numeru telefonu rejonowej przychodni, to zadzwoń po karetkę telefonicznie 03. Отреагировав na telefon, oni ci wywołają powiat dr twojej okolicy.

2
W pilnych sytuacjach, natychmiast zadzwoń pod numer 03 i wezwać lekarza pogotowia ratunkowego. Po wywołaniu, wyraźnie nazywaj przyczynę, adres zamieszkania, rok urodzenia. Krewni muszą wyjść, aby spotkać lekarza pogotowia. Pogotowie trzeba wywoływać w następujących stanach:

Ostre zaburzenia oddychania.

Nagłe skoki ciśnienia.

Nagła utrata świadomości.

Krwawienie.

Poród.

Ciężko rannych.

Ciężkie choroby psychiczne.

Silne odmrożenia.

Oparzenia.

Nagły szok.

Silny wzrost lub spadek temperatury.

Wypadki drogowe.

Produkcyjne obrażeń.

3
Możesz również powodować płatnego lekarza do domu. Wszystkie wąskie specjaliści z płatnych klinik wyjeżdżają do domu. W domu można zrobić masaż, produkować ogrodzenia analiz, zrobić wszelkie badania, umieścić zastrzyki, kroplówki, mieć jakąkolwiek fachową pomoc.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.