Jak wezwać chirurga na dom

Chirurgia to dziedzina medycyny związana z diagnostyką i operacyjnym leczeniem różnych uszkodzeń i chorób. Skomplikowane operacje wykonywane są w sterylnych warunkach szpitalnych, ale niektóre chirurgiczne problemy mogą być rozwiązane w domu.

Jak wezwać chirurga na dom

Instrukcja

1
Konsultacja chirurga jest niezbędna w przypadku bólu brzucha, masz wrzody i obrzęków, oparzeń i odleżyn, obcych ciałach skóry, chorobach stawów i piersi. Ponadto, pomoc specjalisty może być konieczne do mieszania gipsu, zmiany opatrunków lub pęcherza cewnika, ушивания ran i zdejmowania szwów itp. Wezwać lekarza można zarówno z publicznych, jak i komercyjnych kliniki.
2
Budzą w domu chirurga z miejskiej przychodni mogą tylko osoby niepełnosprawne i osoby w podeszłym wieku, czyli ta kategoria obywateli, która fizycznie nie może dostać się na wizytę do lekarza w placówce medycznej. Zadzwoń do archiwum obsługującej was przychodnie i zrób zgłoszenie się na konsultację do lekarza w domu. Nie zapomnij, aby szczegółowo opisać problem, aby chirurg odwiedził cię z wszystkimi niezbędnymi narzędziami i materiałami.
3
Jeśli nie należysz do вышеобозначенной kategorii obywateli, pomoc chirurga w domu może być udzielona wyłącznie na zasadach komercyjnych. Większość przeprowadzamy szpitali oferuje taką usługę. Ponadto, doświadczonego lekarza, można znaleźć i w prywatnej klinice. Zadzwoń do wybranej placówki medyczne, krótko opisz problem i miej dogodnym dla ciebie czas na wizytę do chirurga. W większości przypadków konsultacja odbywa się w dniu zgłoszenia lub w dniu następnym.
4
W niektórych przypadkach oczekiwanie chirurg z przychodni lub prywatnego centrum medycznego może kosztować pacjenta życia. To poważne obrażenia, wraz z silnym krwawieniem, rozległe oparzenia lub ostry ból w brzuchu. W takiej sytuacji konsultacja i leczenie musi być przeprowadzone natychmiast. Wezwij ekipę pogotowia. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą badania, oceniają powagę sytuacji i w razie potrzeby hospitalizują ciebie.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.