Jak w Operze usuń reklamy

Blokowanie reklam w popularnej przeglądarce Opera może być realizowane na kilka sposobów. Konsekwentnie w tym każdy z nich będzie tworzyć эшелонированную obronę od brzydkie skryptów internetowych, sprzedających wszystko każdemu napotkanemu www internautów. Być może podjęte działania pomogą zaoszczędzić ruch, czas, nerwy i sprawi, że bardziej wydajne i bezpieczne korzystanie z zasobów sieciowych.

Jak w Operze usuń reklamy

Instrukcja

1
Wykorzystaj własne możliwości przeglądarki – w niego wbudowane mechanizmy blokowania wyskakujących okien reklamowych. Rozwiń menu przeglądarki, przejdź do sekcji „Ustawienia” i wybierz „ustawienia Ogólne”. Osobnym oknie otworzy się właśnie na żądanej zakładce „Główne”. Z listy rozwijanej pod tekstem „Określ, jak postępować z wyskakującymi oknami” wybierz jeden z czterech wariantów odpowiedzi na ten mechanizm reklamy, a następnie kliknij przycisk OK.
2
Istnieje krótszy sposób wyboru metody blokowania wyskakujących okien – po prostu naciśnij klawisz F12 i na ekranie pojawi się lista „szybkich ustawień”. Cztery górne wiersze w nim zawierają te same opcje reagowania na ten reklamowy odbiór – wybierz.
3
Ustaw dodatkowe rozszerzenia, który blokuje nie tylko reklamy w wyskakujących oknach. Otwiera w przeglądarce menu, w zakładce „Rozszerzenia” kliknij opcję „Wybierz dany”. Opera pobierze strony internetowej producenta, za pomocą której można wybrać odpowiednie rozszerzenie wśród ponad tysiąca wariantów. Na przykład wpisz adblock w polu wyszukiwania, a otrzymasz linki do różnych opcji блокировщиков reklamy. Zapoznaj się z opisami, wybierz najbardziej odpowiedni filtr reklam i kliknij na link „Zainstaluj”. Wszystko inne przeglądarki zrobi sam, a użytkownik będzie mógł w dowolnym momencie włączyć, wyłączyć lub usunąć to rozszerzenie za pomocą panelu spowodowane kombinacją klawiszy Ctrl + Shift + E. W menu też jest link do tej panel – ona nazwana „Zarządzaj rozszerzeniami” i umieszczona w sekcji „Rozszerzenia”.
4
Zaznacz samodzielna aplikacja, która jest przeznaczona do blokowania reklam nie tylko w Operze, ale i we wszystkich używanych przeglądarkach. Takich programów w internecie można znaleźć wiele – na przykład, Ad, Muncher, AdGuard, АТGuard i inne.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.