Jak usunąć wszystkie trasy

Nowoczesne odbiorniki gps – niezbędne urządzenia, w które wyposażone są samochody. Są one posiada wiele przydatnych funkcji, wśród których możliwość zarządzania trasami, czyli zmienić współrzędne punktu i usuwać trasy.

Jak usunąć wszystkie trasy

Trzeba

  • – odbiornik gps;
  • – dodatkowa instrukcja.

Instrukcja

1
Aby usunąć trasę, trzeba przede wszystkim zrozumieć funkcjonalność odbiornika gps. W tym celu należy uważnie przeczytać załączoną instrukcję, który jest dołączony do tego urządzenia.
2
Dla zmiany danych punktu na stronie głównego menu gps kliknij na przycisk „Menedżer waypointów”, a następnie naciśnij tras przycisku, który chcesz edytować, po – atrybutu, liter, cyfr i znaków, aby dokonać zmian. W ślad za tym dotknij przycisku „Szum” i zmień inne atrybuty. Następnie kliknij przycisk „Zamknij”: wszystkie zmiany wejdą w życie.
3
Aby usunąć trasy w menu głównym odbiornika gps, naciśnij przycisk „Planowanie trasy”. Następnie dotknij trasy, który chcesz usunąć, i kliknij na przycisk „wyczyść trasę”.
4
Usunąć można nie tylko całą trasę, ale i punkt: to nie jest trudne. Do tego na głównej stronie menu dotknij „Menedżer waypointów”, po – punktu trasy, którą chcesz usunąć, i kliknij „Usuń punkt”. Aby usunąć wszystkie punkty, wykonaj następujące czynności: „Ustawienia” – „Reset” – „Usuń wszystkie punkty” – „Tak”.
5
Do poruszania się punktu na głównej stronie menu odbiornika gps dotknij przycisk „Menedżer waypointów”. W ślad za tym kliknij na punkt, który chcesz przenieść, a następnie kliknij na przycisk „Przenieś tutaj”.
Należy zwrócić uwagę
Należy zachować ostrożność, usuwając trasy lub punkt: nie kasuj przypadkiem nie ten szlak!

Porada
Pamiętaj zastosowanie następujących przycisków: „Wstaw” – dodaje punkt na trasie, „Usuń” – usuwa punkt, „Zmienić” – przesuwa punkt, Przesuń w dół (w górę) lub” – zmienia numer punktu, „Podgląd” – pokazuje punkt na mapie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.