Jak pobrać za darmo navigator

Kierowcy przyzwyczajeni do jazdy po drogach, koncentrując się za pomocą specjalnego urządzenia, które nosi nazwę urządzenia. Ale dla jego pracy zespołowej potrzebne są specjalne karty.

Jak pobrać za darmo navigator

Trzeba

  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Pamiętaj, w tej chwili wiele systemy nawigacyjne wykonują swoją pracę na oprogramowaniu Navitel, odpowiednio dla niego i trzeba szukać karty. Ale jeśli urządzenie działa na innym programie, sprawdź i zapisz jej nazwę. Takie dane można znaleźć w samym urządzeniu lub w dokumentach do niego.
2
Wpisz w wyszukiwarce nazwę, która została napisana w programie nawigator. Przejdź na oficjalną stronę producenta oprogramowania. Kliknij przycisk „Pobrania”, tak jak właśnie w tym punkcie menu można pobrać różne pliki. Także, jeśli chcesz, możesz pobrać i oprogramowanie, oprócz wymaganych dla ciebie kart.
3
Należy zwrócić uwagę, zazwyczaj karty są podzielone na miasta i regiony. Trzeba będzie wybrać z menu żądaną kartę, a następnie kliknij na przycisk „Pobierz”. Warto zauważyć, że ich zachowanie może trwać wiele godzin, zwłaszcza, jeśli masz невысокоскоростное połączenie z internetem.
4
Po tym, jak zakończy się ładowanie, należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą specjalnego kabla, który miał być w pudełku wraz z systemem nawigacji. I nie zapomnij: najpierw przewód należy podłączyć do urządzenia, a następnie do komputera.
5
Przejdź po podłączeniu nawigacji do KOMPUTERA w menedżer plików urządzenia. Można w tym celu skorzystać z wbudowanym „Przewodnikiem” na komputerze. Znajdź tam folder o nazwie maps, właśnie w niej powinny znajdować się pobrane mapy, które są dostępne tylko dla systemu nawigacyjnego. Skopiuj wszystkie pobrane ze strony pliki do tego folderu.
6
Następnie wyjmij urządzenie i sprawdź, jak działa urządzenie z nowymi kartami. Jeśli to konieczne, można dokonać ich ustawienia, a także zrobić sortowanie według regionów lub alfabetycznie, ale tu już wszystko zależy od chęci. Jeśli urządzenie nawigacyjne wykonuje swoją pracę w normalnym trybie, to pobieranie dodatkowych plików mu nie trzeba.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.