Jak usunąć pęcherz

Pęcherz – to problem, który nie tylko powoduje dyskomfort, ale i wygląda bardzo estetycznie. Występuje pęcherz z powodu noszenia ciasnej, niewygodnej butów, a także na skutek niedbałości nóg. Jeśli odciski nie są leczone, mogą stać się przyczyną stanu zapalnego, który znacznie utrudni walking. Usunąć przyczynę modzeli, leczy je, i więcej są one przeszkadzać nie będzie.

Zadbane stopy bez odcisków - prawdziwa ozdoba każdej kobiety

Instrukcja

1
Twarde modzele, tzw. odciski, należy usuwać za pomocą suchego sprzętu pedicure. Robią to w specjalnym gabinecie za pomocą urządzenia ściernych końcówkami o różnej ziarnistości. Jeśli pęcherz przewlekła i głęboka, to za 1 razem ją usunąć nie można. Trzeba przeprowadzić kilka zabiegów, wyrównując je z domowej traktowaniem.
2
Cięcia kukurydzy ostrym przedmiotem nie – znacznie zwiększa ryzyko zakażenia. Lepiej stosować sprawdzone ludowe przepisy. Najczęściej są one skierowane na zmiękczanie modzele a następnie mechanicznym usunięciem pumeksem lub tarką do stóp.
3
Najprostszy sposób: распарьте nogi w miednicy z ciepłą wodą, w której rozpuszczonego sody i mydła. Przez 40 minut nogi wyjąć i wytrzeć. Jeśli pęcherz jest płytka, to ściernymi ją pocierać nie jest pożądane. Łącząc parowanie z suchym pedicure można zauważyć, że w ciągu 5-7 zabiegów twoje stopy staną się miękkie.
4
Aby usunąć głębokie odciski stosuje się specjalne preparaty do złuszczania i zmiękczania skóry pęcherze. To może być кератолическая maść lub żel. Z ludowych środków jest bardzo wydajna aplikacja z kleik z aloesu. Najpierw nogi распаривают, a następnie nałożyć papkę na pęcherz i odnotowują bandażem. Aplikacja ta powinna utrzymać się na nodze 1 dobę, po czym jej odwija, a miękkie kukurydzy złom. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.
5
Na noc do stóp można powiązać przeciętej na pół cytryny, papka z ziemniaków surowych. Przed nałożeniem każdej aplikacji należy skórę wokół modzele smarujemy ochronnym kremem lub wazeliną. Rano aplikacji kręcą i oczyścić miejsce modzele.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *