Jak usunąć cienie pod oczami

Niektóre wady wyglądu można ukryć pod ubraniem. Ale dość powszechnego problemu – sińce pod oczami trzeba ukrywać za pomocą kosmetyków. Rocznie produkuje się coraz to nowe środki od nich. Ale lepiej wyeliminować samą przyczynę pojawienia się siniaków, niż próbować usunąć konsekwencji.

Jak usunąć cienie pod oczami

Trzeba

  • – консиллер;
  • – pietruszka;
  • – śmietana;
  • – szałwia;
  • – koperek;
  • – rumianek;
  • – kwiaty bławatka.

Instrukcja

1
Bardzo nie szczęście tym kobietom, u których siniaki pod oczami są spowodowane przyczynami anatomicznymi. U takich ludzi jest bardzo cienka skóra, przez którą prześwitują naczynia krwionośne. Być może, gdyby oni ciągle żyli tam, gdzie czyste powietrze, jeść ekologiczne produkty, spali wystarczającą ilość czasu i nie doświadczył stresu, siniaki, gdyby nie były tak widoczne. Ale taki styl życia mogą pozwolić sobie na wiele. Tym samym, kto urodził się z cienkiej skóry, pozostaje tylko maskować obszar pod oczami za pomocą консиллера i stale szukać skuteczne lekarstwo na cienie.
2
Często siniaki pod oczami świadczą o niedoborze tlenu w organizmie. W takim przypadku częściej chodzić w parku. A w weekend nie poddawaj się wycieczki za miasto. I oczywiście, nie zapomnij o odpowiednim żywieniu. Nawet najbardziej przydatne krem nie będzie to miało żadnego działania, jeśli jesteś fanem fast-food i zapomnieć o przyjmowaniu witamin.
3
Jeśli masz siniaki z żółtym odcieniem, to należy zwrócić uwagę na stan swojej wątroby i pęcherzyka żółciowego. Takie zabarwienie skóry może świadczyć o poważnych zaburzeniach w pracy tych organów.
4
Użyj specjalny środek do obszaru wokół oczu. Dobry nawilżający krem na pewno zawiera гилауроновую kwas, który pomaga utrzymać wilgoć w skórze. Dzięki temu pozostaje ona gęsta i elastyczna. Wskazane jest, aby krem zawierał w swoim składzie i mangan, który normalizuje krążenie krwi i pomaga uniknąć zastoju krwi, w tym i w okolicach oczu.
5
W niektórych przypadkach zabiegi przyniosą więcej korzyści, niż różne kremy. Chodzi o mezoterapii i биревитализации. Z ich pomocą składniki odżywcze dostarczane bezpośrednio do obszarów problemowych. A skład koktajli, które są wprowadzane, dobierane są indywidualnie dla każdego klienta, w przeciwieństwie do kremów, w których stały skład. To daje możliwość, aby skutecznie rozwiązać problem w każdym przypadku.
6
Dobrze pomaga wybielić skórę pod oczami pietruszka. Zrób maskę z posiekanej natki. A żeby jeszcze i zmiękczyć skórę pod oczami, wymieszać ze śmietaną. Taką maskę nakłada się na skórę na 15 minut, po czym spłukać letnią wodą. Ale aby osiągnąć widoczne rezultaty, maski należy robić regularnie, z częstotliwością co najmniej kilka razy w tygodniu.
7
Zasada rano przecierać skórę pod oczami kosmetycznym lodem. Zrób go z wywary z ziół. Do tego pasuje szałwia, koper włoski, rumianek i kwiaty bławatka.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.