Jak usunąć pasek wyszukiwania

Zapytania wpisywane w polu wyszukiwania, domyślnie pozostają w pamięci podręcznej przeglądarki i pojawiają się przy ponownym użyciu, aby skrócić czas potrzebny na wyszukiwanie potrzebnych informacji. W niektórych przypadkach wnioski są przechowywane na serwerze wyszukiwarki. Do czyszczenia paska wyszukiwania, należy usunąć pamięć podręczną przeglądarki lub zablokować wyszukiwarki przechowywać wprowadzone słowa i wyrażenia.

Jak usunąć pasek wyszukiwania

Instrukcja

1
Google СһгомеЧтобы zakaz wyszukiwarce automatycznie przesyłać w ciągu kwerendy wcześniej wprowadzone słowa, a jednocześnie i wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, kliknij na ikonę z symbolem klucza na pasku przeglądarki i wybierz polecenie „Ustawienia”. W menu „Podstawowe”, w sekcji „Wyszukiwanie” usuń zaznaczenie pola wyboru obok opcji „Włącz wyszukiwanie na Żywo”. W menu „Zaawansowane” kliknij przycisk „wyczyść dane przeglądarki”, a następnie zainstaluj wszystkie dostępne pola wyboru, kliknij i potwierdź czyszczenie pamięci podręcznej i innych danych.
2
ОрегаВ przeglądarce do wykonywania tej samej procedury, naciśnij kombinację klawiszy Ctrl + F12, aby otworzyć okno dialogowe „Ustawienia”. Na karcie Wyszukiwanie kliknij, aby wyczyścić pole wyboru obok polecenia „Włącz wskazówki wyszukiwania, kliknij przycisk „OK”. Przejdź na zakładkę „Zaawansowane” i kliknij menu „Historia”. Kliknij przycisk „Wyczyść” w „pamięci podręcznej”.
3
Mozilla program firefoxna menu Firefox i wybierz polecenie „Ustawienia” i przejdź do zakładki „Prywatność”. Kliknij w aktywny link „Wyczyść ostatnią historię”. W nowym oknie dialogowym wybierz okres, aby usunąć historię zapytań przez pewien okres czasu i zaznacz pola wyboru dla elementów „Historia form i wyszukiwania” i „Cache”. Kliknij przycisk „Wyczyść teraz”, aby zastosować zmiany.
4
Internet ExplorerВ przeglądarki od firmy Microsoft otwórz okno dialogowe „opcje internetowe” z menu „Narzędzia”. W sekcji „Historia przeglądania” kliknij przycisk „Usuń”, zaznacz elementy, związane z wprowadzeniem wniosków i zatwierdź zmiany. Kliknij przycisk „Ustawienia” w sekcji „Szukaj”, wybierz wyszukiwarkę domyślną, a następnie kliknij „Wyłącz opcje”, aby wyłączyć usługi wyszukiwania zapisać wprowadzone zapytania.
logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *