Jak uruchomić Windows w nawigatorze

Aby dodać urządzenie dodatkowe funkcje, można zainstalować oprogramowanie powłokę, pozwalającą korzystać z różnych aplikacji oprócz standardowych. Tak więc, oprócz nawigatora i przewodnik komputer.

Jak uruchomić Windows w nawigatorze

Trzeba

  • – komputer;
  • – nawigator.

Instrukcja

1
Zaznacz na urządzenie z SYSTEMEM Windows CE 5, stanowi specjalną powłokę, zaprojektowany dla systemów nawigacji. Pobierz pliki instalacyjne powłoki i podłącz urządzenie do komputera, a następnie skopiować wszystkie dane z karty pamięci na dysk twardy. Sformatuj kartę SD, aby wykonać instalację systemu Windows na urządzenie.
2
Rozpakuj pobrane archiwum do dowolnego folderu. Skopiuj oprogramowanie nawigacyjne do odpowiednich ścieżek. Włóż kartę pamięci do urządzenia. Wszystkie ustawienia powłoki i zapisz w pliku Addons.txt.
3
Należy zwrócić uwagę, że przyciski menu znajdują się w odwrotnej kolejności. Zestaw ikon znajduje się w lokalizacji Data.zip. Zapisz w sekcji Autostart listę aplikacji, które będą uruchamiane automatycznie podczas uruchamiania systemu Windows na urządzeniu. W sekcji Modules wymieniają moduły znajdujące się w menu głównym.
4
Zainstaluj na komputerze aplikację do synchronizacji z PC Active Sync, aby przygotować instalację systemu Windows na urządzenie, również potrzebny będzie program-edytor rejestru Registry Workshop. Uruchom urządzenie i podłącz go do komputera, wejdź w niego, upewnij się, że w katalogu Windows jest plik explorer.exe. Otwórz program Registry Workshop, kliknij na skrót „urządzenie Mobilne”, na ekranie pojawi się rejestr systemu nawigacyjnego.
5
Przejdź w rejestrze pod adresem: HKEY_LOCAL_MACHINE/init, znajdź tam wiersz Launch50, zmień wartość tego klucza na explorer.exe i ponownie uruchom urządzenie. Otwórz edytor rejestru, wyszukaj gałąź HKEY_LOCAL_MACHINE/system/Explorer/Shell Folders, zmień wartości kluczy Desktop i Programy odpowiednio na ResidentFlash/Desktop, a także ResidentFlash/Programs. Do zarządzania listą programów używanych w powłoce, przejdź na wyższy menu, wybierz polecenie Uruchom i wpisz polecenie ResidentFlash2.
logo
Article Categories:
Elektronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *