Jak uniknąć kłótni

Niestety, nawet w szczęśliwych rodzinach zdarzają się kłótnie. To bardzo przykre i frustrujące zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Bo chce spokoju, miłości i harmonii. Jak uniknąć wyjaśnienia relacji lub przynajmniej zminimalizować rodzinne kłótnie?

Jak uniknąć kłótni

Instrukcja

1
Nie затаивайте urazy i nie zbierać podrażnienie wewnątrz siebie. Rozmawiaj z ukochaną osobą, omówić wszystkie problemy, aż do domowych drobiazgów. Szczerze powiedz o tym, co cię niepokoi i boli. Poprowadź rozmowę spokojnie i szczerze, ale, wyrażania swoich niezadowolenia, przygotuj się i do wzajemnej krytyki. Często takie poufne rozmowy pomagają małżonkom, aby dojść do kompromisu.
2
Nie nadmuchać problem na równym miejscu. Na przykład, małżonek znieść nie może, duże rodzinne biesiady. Poproś go, aby odwiedzić krewnych, przynajmniej czasami, lub obiecajcie mu jakiś bonus na następujące weekendy: dziś idziemy do moich krewnych, a jutro z przyjaciółmi do klubu. Rozrzucone skarpetki i brudne naczynia – też nie jest powód do przekleństw, bo życie jest tak krótkie, po prostu podzielić obowiązki domowe.
3
Nie kontroluj siebie na każdym kroku, każdy z małżonków musi być przestrzeń. Szanuj swoje pasje i zainteresowania ukochanej osoby. Nie koncentrują się tylko na życiu rodzinnym, znajdź swoje hobby, rozwijać i самосовершенствуйтесь, bo inteligentne i wszechstronne ludzie zawsze są ciekawe i atrakcyjne. Nie warto wrzucać całe kulisy, małe tajemnice i pewną aurę tajemniczości tylko mile widziane.
4
Nie walczcie z ramienia”, zanim wrzeszczeć okrutne słowa lub rozpocząć kłótnię policz do dziesięciu i głęboko oddychać. Spróbuj oderwać się od myśli o przestępstwie, a gdy pasja w duszy trochę улягутся, będziesz w stanie trzeźwo ocenić sytuację.
5
Jeśli próbuje cię sprowokować do kłótni, nie dajcie się. Obróć wszystko w żart i postaraj się uspokoić podrażnioną bratnią duszę. Jak by się nie kłócili i nie dąsały – w żadnym wypadku nie obrażaj siebie, nie przechodź na osobowości i wulgarnego języka. Obraźliwe słowa na długo zapadają w pamięć i niszczą relacje rodzinne. Dbaj o siebie!
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.