Jak uniknąć kapiszonu

Po dobrej święta z morzem alkoholu zawsze nadchodzi ranek, kiedy wiele osób odczuwa dyskomfort od kaca. Przy tym głównym problemem często bywa перегар, który może utrudniać komunikację z innymi.

Jak uniknąć kapiszonu

Instrukcja

1
Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że nieprzyjemny zapach z ust – to tylko konsekwencja. Przyczyna kryje się głębiej, czyli w żołądku. Dlatego, aby pozbyć się kapiszonu, trzeba najpierw usunąć z niego залежавшиеся tam aldehydy.
2
Najbardziej znany i prosty sposób rozwiązać перегар – to kapusty lub ogórek marynowane.
3
Nazajutrz po wesołych pm przydatne będzie wypić szklankę mleka. Zawarte w nim enzymy absorbują toksyny i czerpią aldehydy z organizmu w naturalny sposób.
4
Następnym sposobem na uniknięcie kapiszonu – obfite spożywanie płynów. W tym przypadku najbardziej skuteczne będzie zielona herbata z szałwii lub woda mineralna z sokiem z cytryny i łyżeczką miodu. Również sprawdzą się świeże soki. Jak i mleko, napoje te walczą bezpośrednio z przyczyną kapiszonu, czyli usuwają szkodliwe substancje z organizmu.
5
Urozmaicone śniadanie. Jedz jak najwięcej zdrowej żywności, na przykład, kasza, płatki kukurydziane z mlekiem i owoce cytrusowe.
6
Zajrzyj do szafki w kuchni – na pewno tam завалялись ziarna kawy, gałka lub orzecha włoskiego, goździki, liść laurowy. Разжевывание tych produktów w ciągu 10 minut, jest również skuteczny w walce z spalenizną. Nie zapomnij potem jak należy wypłukać usta swojej roztworem lub po prostu ciepłą wodą.
7
Do niszczenia kapiszonu można używać olej lniany, olej słonecznikowy lub olej z orzecha włoskiego. Oni otaczają błony śluzowej jamy ustnej i nie dają niemiły zapach rozprzestrzenił się na zewnątrz.
8
Świeże lub suszu pietruszka doskonale walczy z spalenizną, więc nie jest źle jeść i jej.
9
I ostatnia. Przed samym wyjściem z domu пожуйте gumę do żucia. Ale tylko owocowe! Rzecz w tym, że miętowy gumę tylko wzmocni nieświeży oddech.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.