Jak parzyć укропное nasienie

Wywar z укропного nasienia przestaje kolki u niemowląt, pomaga przy zapaleniu pęcherza moczowego i wzdęcia, łagodzi ataki dusznicy bolesnej, a także służy do kosmetycznych okładów i умываний. Go łatwo przygotować w warunkach domowych z surowca zakupionego w aptece lub zebranych samodzielnie.

Jak parzyć укропное nasienie

Instrukcja

1
Ocenić świeżość i jakość zakupionych nasion. Im są jaśniejsze, tym bardziej intensywny będzie napar. Лежалые nasiona nabyć szary odcień i tracą połysk. Jednak nadają się do gotowania wywaru. A oto surowce, dotkniętych pleśnią lub zawierające obce wtrącenia, lepiej wyrzucić – to może być niebezpieczne dla zdrowia.
2
Świeże укропный napar przyczynia się do wniosku nadmiaru gazów z jelit niemowląt i łagodzi kolki. Do leczenia brew łyżeczkę suchego surowca szklanką wrzącej wody. Pozostawić pod przykryciem lub w termosie w ciągu godziny. Gotowy napar przecedzić i niech dziecko. Własnoręcznie wywar działa bardziej delikatnie niż koper woda, zakupiona w aptece.
3
Napar z укропного nasienia leczy nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Naprawdę potrzeba im wyższe stężenie. Aby pozbyć się wzdęcia, 2 łyżeczki nasion kopru włoskiego zalać szklanką wrzącej wody. Zamknij pojemnik pokrywką i pozostawić na godzinę. Bierz po jednej trzeciej szklanki gotowego naparu trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.
4
Pomaga koperek i przy zapaleniu pęcherza moczowego. Mielenia ziarna w młynku do kawy, zamieniając je w mąkę. Łyżeczkę surowca высыпьте w termosie, zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić mieszaninę w ciągu półtorej godziny. Siedem dni z rzędu pić napar wraz z osadem, najlepiej rano, na pusty żołądek. Za tydzień powinna nastąpić znaczna poprawa.
5
Spróbuj brać укропный napar od bezsenności. Łyżeczkę suchych nasion zalać szklanką wrzącej wody, pozostawić na około 40 minut, odcedzić. Wymieszać 2 łyżki gotowego wywaru z łyżeczką miodu i wypić mieszaninę na noc.
6
Wywar z укропных nasion stosuje się w celach kosmetycznych – jest on używany do okładów i умываний starzenia się skóry twarzy i szyi. Łyżkę nasion zalać szklanką wody, umieścić na kuchence i gotować około 2 minut. Pozostawić wywar pod przykryciem przez pół godziny, odcedzić i przemyć go rano i wieczorem.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.