Jak pić nalewkę przegród orzech

Wiele osób wie, że orzechy włoskie mają niesamowite właściwości lecznicze. Ale wyjątkowe właściwości lecznicze mają i przegrody orzechów włoskich, które większość ludzi wyrzuca się razem ze skorupą. Biorąc nalewka z przegród orzechów włoskich, można wyleczyć wiele chorób.

Jak pić nalewkę przegród orzech

Trzeba

  • – przegrody orzechów włoskich;
  • – wódka;
  • – woda.

Instrukcja

1
W celu uzupełnienia zawartości jodu.Przygotować wywar z przegród orzecha włoskiego. Do tego wziąć ? szklanki posiekanych ścianek działowych, zalać 0,5 l zimnej wody, postawić na małym ogniu i doprowadzić do wrzenia. Gotować jeszcze 10-15 minut, ostudzić i przecedzić. Bierz otrzymany odwar 1 gardło 3 razy dziennie przed posiłkiem. Ten wywar ma silne właściwości antyseptyczne, dlatego go jeszcze można stosować do obróbki małych ran, a także do łagodzenia objawów zapalenia spojówek i innych zaraźliwych chorób oczu.
2
Do leczenia zapalenia jelita grubego. Umieść w małym szklanym słoiku 2-3 łyżki posiekanych ścianek działowych z orzecha włoskiego i całkowicie zalać je wódką. Zamknij pokrywą i odstawić na 7-10 dni. Rozpuścić 10 kropli uzyskanej nalewki w 1 łyżce wody i brać nie więcej niż 4 razy dziennie. Przy regularnym stosowaniu tego narzędzia od zapalenia jelita grubego można się pozbyć za 1-2 miesiące.
3
Do leczenia polipów jelita.Dokładnie posiekać przegrody 30 orzechów włoskich i zalać 0,5 l wódki. Zamknij pokrywę i pozostawić w ciemnym miejscu w ciągu 7 dni. Bierz taką nalewkę przed posiłkiem 3 razy dziennie po 1 łyżce stołowej do pełnego wyzdrowienia.
4
Do leczenia cukrzycy. Weź 2 łyżki posiekanych ścianek działowych i zalać wódką. Zamknąć i pozostawić na 7-10 dni. Bierz otrzymaną nalewkę codziennie na czczo po 5-6 kropli rozpuszczone w 2 łyżkach wody.
5
Do leczenia rwy kulszowej okolicy lędźwiowej.Natrzeć bolesne strefy nalewka z przegród orzecha włoskiego. Zazwyczaj po kilku takich zabiegach ból zaczynają przechodzić.
Porada
Ponadto, nalewka z przegród orzechów włoskich jest wspaniałym środkiem w leczeniu miażdżycy naczyń krwionośnych, poprawę pamięci i bólu o różnym stopniu.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *