Jak umieścić film na stronie

Wraz z pojawieniem się portali społecznościowych, darmowych видеохостингов i innych przysmaków wirtualnego życia, codziennie wymieniamy się z przyjaciółmi i znajomymi zdjęciami, linkami do filmów wideo i nagrania audio i inne informacje. Ci, kto zna się trochę na tworzeniu stron internetowych lub kodzie html wstawia te informacje w nowe posty. A jeśli masz okazję zrobić sobie stronę w sieci internet i wlać swój ulubiony film, to można nie korzystać z usług видеохостингов, a ściągnąć filmy bezpośrednio na swoją stronę.

Jak umieścić film na stronie

Trzeba

  • – film
  • – flv player

Instrukcja

1
Powody umieszczenia filmów na swojej stronie może być wiele, ale najważniejsze jest to, że niezależnie od tego, czy podłączenia do sieci internet, zawsze można zobaczyć ten film w trybie offline. Aby umieścić film z komputera na swojej stronie, musisz wykonać następujące czynności.
Pobrać i wypełnić na stronie flv-player, który będzie działał przy wsparciu flash. Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz dowolny flv-player. W tym przykładzie, za podstawę, wzięty odtwarzacz z serwisu flowplayer.org. Zawsze pobieraj tylko najnowsze wersje plików (w nich poprawione wszystkie poprzednie błędy programistów). Wlać flv-player na swojej stronie internetowej (FTP-protokół).
2
Na stronie, na której zamieścimy nasz film прописываем następujący kod (jest to kod tylko dla flowplayer):

flowplayer(„player”, „/flowplayer/flowplayer-3.1.5.swf”);

3
Przygotuj wideo do flv-player ‚ a. Jeśli twój film innego formatu (nie flv), to należy go przekonwertować do formatu „.flv”. To można zrobić w każdym konwerterze plików.
Wlać przekonwertowany plik wideo na stronie internetowej. Nie zapomnij podać nazwę pliku w kodzie flv-player ‚ a, który został namalowany powyżej.
logo
Article Categories:
Zarządzanie stronami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *