Jak ukryć radioodtwarzacz

Автоворы mogą ukraść z pozostawionej bez opieki auta nie tylko wycieraczki, zagłówki i inne łatwo снимающиеся przedmioty. Udaje się ukraść nawet taka pozornie bezpiecznie zamocowana akcesoria, jak radio samochodowe. Oto kilka porad, aby chronić swoją radioodtwarzacz przed kradzieżą-„melomanów”.

Jak ukryć radioodtwarzacz

Trzeba

  • – wolne miejsce dla radia w schowku lub pod siedzeniem;
  • – przewody do budowania w razie potrzeby przewodów zasilania i głośników;
  • – wkrętaki;
  • – klucze.

Instrukcja

1
Kup panel radioodtwarzacza. Jest to najprostsza opcja w planie zabudowy, ale najbardziej ruchliwy w zakresie użytkowania. Zdejmowany radioodtwarzacz trzeba stale nosić ze sobą. W przeciwnym przypadku kradzieży będzie jej łatwiej, niż zwykły.
2
Zamontować i przykręcić radio nie zwykłymi uchwytami w ramce, a kilkoma śrubami bezpośrednio do obudowy komory, w której się ona znajduje. Jest to najprostsza metoda ochrony. Aby usunąć taką radioodtwarzacz, złodziej będzie wymagać znacznie więcej czasu. Metoda ta jest najprostsza. Minus tej metody w tym, że próbując wyciągnąć radio złodziej może покорежить torpedy lub konsola.
3
Znajdź wolne miejsce dla radia w schowku pod fotelem kierowcy. Zaznacz tam radio i zabezpieczyć ją śrubami tak, aby usunąć go szybko było niemożliwe. Dostać się do takiej „skrzynki” już trudniej, nie każdy złodziej się o tym dowie. Zarządzać taka radioodbiornika można z pilota zdalnego sterowania, z którymi dostarczane większość produkowanych nieoryginalnego.
4
Sprawdź stałym miejscu pod radio na panelu maszyny, czy mogę zainstalować tam radioodtwarzacz głębiej, niż jest to konieczne. Jeśli taka możliwość jest, zaznacz radio tak, aby całkowicie ukryć wewnątrz wystające elementy sterowania. Teraz do maskowania radioodtwarzacza można użyć zwykłą zaślepkę. Zabezpieczenie może zostać wzmocniona blachą stalową o grubości 1 mm. Oraz drzwiczki można dostosować pomysłowe zatrzaski lub zamek, zasada działania której wiesz tylko ty.
5
Затонируйте szyby samochodu, o ile pozwalają na to przepisy ruchu drogowego. Tak radio będzie mniej widoczne na zewnątrz, a тонировочная folia poinformuje szyby dodatkową wytrzymałość i będzie znacznie trudniej rozbić. Nie zwracać włączoną muzyką czyjejś uwagi, dojeżdżając do parkingu lub wyjeżdżając z niej.
Porada
Ukrywanie radioodtwarzacz, pamiętaj i o głośnikach. Przednie głośniki umieszczać w drzwi, tak ich dużo trudniej usunąć. A głośniki w tylnej półce маскируйте nieprzezroczystej tkaniny.

logo
Kategoria:
Sterowanie autem

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.